Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nagyobb...

Csak egy lány 152846 kérdése:

Mit tegyek hogy nagyobb melleim legyenek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szinte alig vannak melleim. Régen állandóan csúfoltak miatta hogy milyen lapos vagyok... Stb. 75A-s melltartót hordok de igy is el áll a mellemtől egy kicsit de a kisebb melltartók viszont kicsik. Azt szeretném kérdezni hogy mitől lehetne nagyobb legalább egy kicsit nagyobb mellem mert nagyon idegesít hogy alig van sokat sírtam miatta és irigylem azokat a lányokat akiknek van (persze már az ilyen orbitális nagyságú nem tetszik..) műtétet nem szeretnék mert nem szeretem a mű dolgokat. Ha valaki tud valami ötletet annak ezer köszönet. :(

2015. júl. 2. 05:11
1 2
 1/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek, ez genetika... Azaz vannak csodaszerek, de úgysem működnek. Később még fogsz örülni is annak, hogy csak ekkora. Amikor a gravitáció elkezdi kifejteni hatását. Persze nehéz, ha saját magadat nem tudod elfogadni, de sokan vagyunk pasik, akiknek nem a lógó csöcsök kellenek.


Ugyanitt: mellnagyobbítást vállalok kézrátétellel! Sikertelenség esetén pénzvisszafizetési garancia!

2015. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mellizom edzéssel esetleg korrigálhatsz rajta valamennyit. Ha nagyon vékony vagy, akkor egy kis hízás is segíthet, bár alkati kérdés hogy kinél hol rakódnak le a "plusz kilók" először..
2015. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Egy kicsi növekedést elvileg eredményezhet ha folyamatosan fogyasztasz lenmagot. Nem maradandó eredmény, ha abbahagyod, lemegy a melled az eredeti méretre, és csodákra sem kell számítani.


Én nem emiatt a hatása miatt kezdtem el enni, hanem csak szimplán mert egészséges és jól összetartja a gluténmentes tésztákat, de picit érzem a hatását. Ruhában abszolút nem látni a különbséget, ruha nélkül is csak épphogy, de én nem eszem minden nap és nem is akkora mennyiségben mint ahogy olvastam másoknál.


Elvileg 2-3 hónap alatt kezd el látszani ha napi 3 evőkanállal megeszel őrölt formában. Keverd bele valamibe, magában elég pocsék :D

Még egyszer mondom, ne várj tőle csodákat! Csak azért merem ajánlani, mert egyébként is egészséges, nem válik károdra ha rendszeresen eszed, néhány egyéb csodaszerrel ellentétben.

2015. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Egy műtét is csak 3-400 ezer forint.
2015. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

nézd kedves kérdező,ugyanabban a cipőben ballagunk,csak nekem jó nagy fenekem van és épp lesz*rom,az emberek véleményét innentől kezdve.A 21. században már egyaltalan nem fontos a mell mérete,inkább az összhatás és a hátsó fertály.Egy vékony derekú lány nagy fenékkel,mindig jobban fog tarolni,mint egy nagy mellü.Főleg ha szép az arcod,értelme nincs a melleknek.

Engedd el ezeket a sértő kommenteket,ne irigyeld,ők kéne ,hogy irigyek legyenek rád.Seggre gyurj.Ahol mi élünk a fiuk egyrésze megakar győzni,hogy sz*r vagy mert ilyen egyedi vagy,és komplexust akar csinálni,mert ebből ők mentálisan nőnek,ne hagyd magad,taposd a földbe ezeket a sz*rháziakat.

2015. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5: Nem tudom hol látsz itt sértő kommenteket.. viszont amit írsz és ahogy írod, az súlyos frusztrációról tanúskodik; látszik, hogy neked nem sikerült jól kijönnöd ebből a "kis mell" problémából.. Csak remélni tudom, hogy a kérdező nem fog így megzakkani.
2015. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sértő kommentek,az életbe amik érték...
2015. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Egy vékony derekú lány nagy fenékkel,mindig jobban fog tarolni,mint egy nagy mellü."

Ez meg a nem vékony derekú, lapos fenekű lányoknak sértő. Az meg ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be kinézetre, nekem pl. inkább a mell. Szóval ezek a kijelentések kemények tőled...

Mindazonáltal tényleg nem érdemes a mellméreten rágódni, mert a férfiak életük párját nem a mellméret, de nem is a fenékméret alapján fogják kiválasztani. A kis mell is lehet ugyanolyan szép és szexi, mint a nagy, és ezzel nem csak a levegőbe beszélek.

Azokkal a kisfiúkkal meg nem kell foglalkozni, akik a kis mell miatt beszólogatnak... Most komolyan, szerinted ez mennyire érett?

23/F

2015. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-ös: Márpedig sokan vagyunk úgy, hogy csak a nagymellű lányok tetszenek. Engem például a fenék szinte egyáltalán nem izgat.


Kérdező: a hízás segíthet, de normális keretek között nem sokat sajnos.

2015. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Óvatosan a hízással,nekem sajnos a hasamra pakolódik és nem cicire..:( Ettől függetlenül nincs orbitális hasam,és nincs icipici mellem(na,azért nagy sincs :D ),de ez van :)
2015. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!