Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen alakú csajokról? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

[link]


A véleményt kérlek indokoljátok, és ha lehet kort is írjatok! Köszi!


2010. febr. 27. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

utolsó a legcsinosabb...és miért? mert az alakjához öltözött

a nadrágja szépen kiemeli a csípőjéhez képest vékony derekát

tanulság: ha husi vagy, ne hordj csípőnacit!

2010. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Én vékony vagyok és hozzám amúgy is vékony csaj illene.

A vékony lány izgatóbb nekem, az olyan macskaszerű, démoni, "megalázó", hogy nálam gyengébb, törékenyebb.

Egyelőre jobban nem tudtam a vágyaim kifejezni...

2010. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
72%
14:02 én nem írtam az uccsó előttire, hogy hűderoha*túl kövér...de. ..és az ilyen szövegeket nagyon nem bírom, hogy ha így érzi jól magát. Én is voltam kicsit kövérebb(19/F) és tudom, hogy most hogy aránylag ..nem egóbol de jó testem van most nagyon jól érzem magam. Szerintem ez rizsa hogy így érzi jól magát..csupán ezzel nyugtatják magukat a "kövérebb" lányok (főképp). ÉS tény hogy ha beszólnak nekik hogy azért van rajtad felesleg akkor szégyenlik...Azt sem mondom hogy legyen ilyen etióp borda style..Nem jók a végletek!! Arany középút..és ezek a csajok közelebb vannak az arany középúthoz mint a véglethez de van miből fogyniuk. Lehet anyázni de aki értelmes az felfogja hogy igazam van.
2010. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom az ilyen lányokkal, sőt van egy barátnőm, aki az ő 120 kilójával, egy éjszaka alatt több pasit felszed, mint én az 56 kg-mal. De hogy egy férfi véleményt tolmácsoljak, párom azt mondaná, dagadt, de ő mióta él a 40 kilós csont kollekciókra bukik, néha még én is kövérnek érzem magam mellette, pedig nem vagyok.
2010. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell leszólni azt, aki megmondja a frankót?

A kérdés kiírójának üzenem, nem itt kéne növelni az önbizalmát ezzel a kérdéssel.

Egyébként egy nő akkor is nő ha vékony, ha kövér, tökmindegy. De: undorítóak a kövérek, mert senki nem szeret zsírt fogdozni! (persze, vannak kivételek).

Egy igényes férfi elvárja a nőtől, hogy ő is foglalkozzon magával. Aztán jönnek a panaszkodó tinik, hogy miért jut nekik 'nyomi' pasi.



Köszöntem.

2010. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Pont ideál ,de azét ne legyenek nagyon kövérek ,de vékony is rossz.
2010. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
77%
nekem nem tetszik egyik se xD 18f
2010. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves 14:33-as!

Ez nem önbizalom növelés, hanem csak egy kérdés, amire válaszokat várok! Ha valami véleményt írsz, asszem utána vállalni is tudni kéne, azt, amit írtál, és nem morogni utána, ha valaki leszólja talán...

Mindenkinek más a véleménye, amit tiszteletben tartok, még ha nem is értek vele egyet, mert azért akad egy két válaszadó, akinek igen be van szűkülve a látásmódja (nem feltétlenül ebben a kérdésben).


Köszöntem!

2010. márc. 1. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!