Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok a...

Fiúk ti mit gondoltok a flegma csajokról?

Figyelt kérdés

:S ezek a csücsöritek kiteszem a cicimet egy melltartóba fényképezem magam és rakom fel fészbukra, ha találkozunk olyan lassan forditom a fejem mint egy 80 éves felhuzom a szemem és biggyesztem a számat.

manapság miért ezek a szexik...? :S

ha én szőke vagyok mosolygós és segitőkész akkor már én átlagos vagyok és egy csöppet se szexi?!?! (Y) hmmmmm...

irjatok légyszi kort is :)

(lányok is válaszolhatnak de sztem ök egyetértenek azzal hogy undoritó visszataszitó és lejáratják az egész női nemet.)

17/L


2010. okt. 9. 11:46
 1/10 anonim válasza:
77%

Az olyan lányok a világ szégyenei. Szomorú,hogy egyre kevesebb olyan van a világon mint Te...

16/F

2010. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és szerintetek ez csak egy divat és elmulik majd? mert gondolom ki fogják nőni.... de ugy értem 3 év mulva is ilyenek lesznek az akkori 14-17 évesek?
2010. okt. 9. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ez nem a flegma megfelelője amit leírtál... ezek a mai kor p*nái, hát ha nekik jó engem nem érdekel. Az hogy te szexi vagy -e annak semmi köze hozzájuk, vagyi gen, vagy nem.

a flegma szó nekem mást takar, azt már rám is sütötték pedig nem épp ilyen vagyok mint amit leírtál.

2010. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek a lányok a női nem megszégyenítői.

Szerintem ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is.

Mindenesetre csak maguknak tesznek rosszat ezzel, mert azt hiszik, hogy most még övék a világ, de 10 év múlva teljesen kiégettek lesznek, egy normál pasinak sem fognak kelleni(igaz, most sem), és soha nem fognak tudni felépíteni egy normális életet, egy normális családdal.

Hacsak meg nem változnak addig, de ezt elég nehéz elképzelni.

2010. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem jönnek be az olyan csajok, amiket leírtál. Eléggé qrvásak. De az nagyon tetszik, amilyennek leírtad magad. Szerintem lehetsz szexi úgy is, hogy nem vagy qrva. De mindenkinek más a szexi. Nekem pl már az is szexi tulajdonságként jön át, ha valaki mosolygós és segítőkész. Vagy pl sokan tartják szexinek azt is, ha egy nő okos. De am télleg azok a ribancok mostanság a menők meg elég sok fiúnak ez jön be, de hát ez van. Attól még ne legyél olyan. Próbálj a másik résznek megfelelni, akik az igazi értékeket keresik egy lányban.

20f

2010. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jajj, olyan rosszul érzem magam ezek miatt a lányok miatt :S Én hosszú, barna hajú vagyok, magas, átlagos testalkatú. Már annyira nincs önbizalmam... Az iskolámban sok ilyen lány van, és engem ócsárolnak. Tényleg nincs rajtam semmi furcsa. Sokan mondják, hogy szép vagyok, udvarolnak is nekem, de egyszerűen minden kis önbizalmamat lerombolták már ezek a p*csák... Nehezen nyílok meg bárkinek, és mikor szerzek egy fiú barátot, aki esetleg a menőbbek közé tartozik, odajönnek ők, és én el vagyok felejtve... Utálom őket :S


15/L

2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A flegmaság szerintem még mindig ezt jelenti:

[link]

Igazából, az ilyen kis csitrik a világ szégyenei, nem lesz nekik attól jobb, hogy drogos hülyét szinlelnek. :) Az ilyenek annyira kultúráltak, hogy több f*szt fognak mint kilincset. :D Nem adnak a srácok rájuk, csak megd*gják jól őket. Hidd el nincs szebb egy szőke lánynál. :)

Egyébként ha meg a flegma szó igazi jelentését vesszük ők nem flegmák. :D

2010. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia. A flegma és a ribi között különbség van, igaz, ahogy te jellemezted őket, a legtöbb tényleg flegma is mellé. Szerintem nem csak nekem, de más pasi is azon a véleményen van, hogy ezekkel nem éri meg foglalkozni, maximum annak aki elég éretlen hozzájuk :) Aki érettebb az az olyan lányokkal foglalkozik, mint te ( persze csinosnak kell lenni csak nem ribinek) :)


17/F

2012. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hogy mit gondolok róluk? Most is tele volt egy szórakozóhely ilyen "nőkhöz hasonló lényekkel". Mosolyogni nem tudnak, a fiúk szemébe nem tudnak bele nézni! Szánalmasak és gusztustalanok a fapofájukkal együtt!
2012. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
anyjuk p*csáját
2013. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!