Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen alakú csajokról? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

[link]


A véleményt kérlek indokoljátok, és ha lehet kort is írjatok! Köszi!


2010. febr. 27. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Jók mert nem 37 kilók:) a jobbszélső tetszik:)
2010. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
nekem az utolsó kettő. az első kettő se rossz, de az utolsó kettő vékonyabb 16f
2010. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

23/F

Szerintem a legjobb alakú lányok, én nagyon oda vagyok értük! Nagyon szexi, és izgató az ilyen testalkat, legfőképpen azért, mert a széles csípő nagyon szexi, na meg sokkal jobb érzést ad a tapintása.... ez az én véleményem, nekem nagyon bejön!

2010. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Hát ezek már az elviselhetőség határát súrolják nálam. Nem azt mondom, hogy anorexiásnak kell lenni, de ez már nálam kissé sok. De annyira nem vészes.
2010. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Nekem már dagadt kategória.
2010. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
33%
A bal 2 nem kellene...bár még az ilyet is bevállalnám talán ha az arca 10es meg a természete is..a jobb oldali 2 még jöhet...bár szerintem igénytelenség ha egy nőnek adottsága van ahhoz hogy szinte tökéletes legyen..szép arc stb...és elb**za a testével a dolgot...
2010. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
83%
Nekem bejön!:P Ide nyúlok itt is nő oda nyúlok ott is nő:P:P amúgy egy nő akk szép ha van rajta mit fogni...az sztem nem sexi ha kabáton keresztül megszámolom a bordáit
2010. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
75%
utolsó előtti,már miért lenne igénytelenség? lehet hogy annak a csajnak pont úgy tetszik,nem?azért mert neked nem ez az ideál,lehet hogy egy csaj pont így érzi jól magát... miért olyan hihetetlen,hogy nem minden csaj akar darázs derekat,és ezért nem tesz érte?
2010. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
hmm, nekem tetszenek, 19/F :) Nem szeretem ha egy lány nyeszlet, mint egy fogvályó
2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
76%

Szia!

Ahogy olvastam az elöttem szólókat,nagyon kettéhatárolódtak.

DE!Ne felejtsd el,hogy ez internetes oldal.

Ide írhat bárki(testileg-lelkileg abberált,ízlésficamos,feleség által "elnyomott",vagy egyszerűen HÜLYE)

Ha Neked ilyen a testfelépítésed(amit a mellékelt képen láttam)akkor nem értem a kérdést.

Sem több,sem kevesebb!

A leg sex-i sebb formák!

Különben meg az a lényeg,hogy a Barátodnak Tetszel-e.

Ha nem rúgd ki.

Beszállok hejette.

Férfi vagyok 35éves.

Nekem higgy.

Szia szép napot!

2010. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!