Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom van?

Szerintetek milyen alakom van?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék képet linkelni, úgyhogy légyszi ne gyertek ilyen válaszokkal. Az válaszoljon aki tud az adatok alapján ítélni.


Mell: 87 cm

Derék: 64 cm

Csípő: 94 cm

166 cm és 54 kiló vagyok. 16/L



2015. máj. 14. 18:00
 1/7 anonim válasza:
26%
87 cm-s mell? Nem log az egy kicsit?:)
2015. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54 kiló 166 cm jó.A többit fel se tudom fogni, nemh elképzelni, légyszi küldj képet :)
2015. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: nem lóg, jól van köszi

2.válaszoló: miért nehéz felfogni??:D

2015. máj. 14. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes, ha sportos vagy mellé és nem csak egy elhanyagolt tested van mint a tinik nagy részének.
2015. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jól mérted a csípődet?

Nekem soknak tűnik a derekadhoz képest.

2015. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként kimaradt a fej, nyak, kar, comb, has behúzva és kinyomva, lábméret, ujjak átmérője, csukló, fül, orr, szem. A hajszálak hossza átlagban számítva, illetve sűrűségük, szőrszálaknál szintúgy, illetve még a vádli, térd, boka szélessége is érdekelne, valamint a körmök hossza. Biztos kihagytam még sok mindent de első körben ennyi adat is megtenné. elég 1 tized pontossággal megadni a méreteket mm-ben értve
2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körte. Ha sportos, akkor elég jó.
2015. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!