Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket is szoktak...

Lányok! Titeket is szoktak bámulni az utcán, bevásárlóközpontba? Hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon idegesít, hogy nők is bámulnak, pedig én aztán nem vagyok egy nagy szépség:D

És ha nevetnek az mire kell vélni?Titeket is szoktak?:D

Én irigységre gondoltam, de nem értem, nem vagyok egy irigylésreméltő annyira:D


2010. febr. 22. 00:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

hát köszönöm, de nincs bazinagyorroM:D esetleg neked:D

csak azt nem értem, hogy miért kell így válaszolni...szépen kérdeztem, nem bunkón...:(

én nem is mondtam, hogy szép lennék, ezt írtam is:D

nem volt semmi az öltözködésemben, mert megnéztem magam a tükörben, a sminkem sem volt elkenődve és semmi röhejeset nem láttam magamon...

de akkor úgy látszik, tényleg ronda vagyok:(

mind1..köszi a válaszokat...

2010. febr. 22. 11:41
 12/23 anonim ***** válasza:
leírod hogy hogyan öltözködsz? milyen ruha volt pl rajtad a bevásárlóközpontban?
2010. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban ne magadban keresd a hibát! Ha olyan 'plázacica' stílusúak nevettek ki, akkor nem kell velük törődni. Én elég szép csajszi vagyok, ezek a lányok mégis lenéznek, mert nem öltözök divatosan, nem vasalom a hajam, nem szolizok satöbbi. Szóval egyszerűen sz.rd le őket!
2010. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Én 1x-2x csináltam olyat,hogy a ,,csodálóm" felé haladtam és amikor épp mellé értem,fennhangon megkérdeztem tőle az arcától 30 centire,hogy MIÉRT BÁMUL??? Általában totál leblokkolnak,nem tudnak mit reagálni és ez azt jelenti,Te győztél!
2010. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nem volt rajtam kirívó ruha, egy sötét kiskabát, farmer, fekete csizma, szóval nem olyan, ami messzíről látható lenne:(

1 volt, aki a barátjával volt és ő kicsit plázacicás volt..

és volt amikor várakoztam egy gyorsétteremben és egy csajnak a pasija odasúgott valami a barátnőjének, rámnézett és nevettek mindaketten:(

csak az a baj, hogy sose hallom meg, hogy mit mondanak egymásnak, legalább tudnám mi a baj velem:(

de én nem látok magamon semmi olyat...képet pedig hiába raknék is fel, mert azokat dicsérnék szokták, meg nem olyan mint élőben:(

csak annyira rossz érzés, kezdem azt hinni, hogy tényleg tök ronda vagyok:( mert ha irigyek lennének az emberek csak nem mosolyognának ki...és ami még pluszba jön, hogy férfiak is mosolygonak és azok csa nem irigyek egy nőre....vagy már énsem tudom:(

mindegy, hát ez van...

köszönöm a kedves válaszokat:)

2010. febr. 22. 15:52
 16/23 A kérdező kommentje:

a tanácsokagt is köszönöm:)

és az sem rossz ötlet...hogy majd énis megkérdezem az illetőt, mit bámul:)

2010. febr. 22. 15:54
 17/23 anonim ***** válasza:

Engem is bámulnak állandóan. Ha sminkelek (én feltűnően szoktam...) akkor mindenki, ha nem sminkelek akkor inkább csak a lányok. De akkor nem az arcomat :D

Engem nem érdekel, nem foglalkozom vele.

Nevetni nem szoktak rajtam...

2010. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Engem is mindig megnéznek, csak rajtam nem röhögnek!

De én magas vagyok, szép, és nőies. :D

Büdös az öndicséret, de ha mások is ezt mondják, akkor van benne valami...

2010. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én is magas vagyok, és szeretek magassarkút felvenni, lehet azért is néznek, nevetni meg lehet azért mert csúnya vagyok:S

na mindegy, nem szabathatom át magam...

köszi a kommenteket:P

2010. febr. 22. 18:00
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy viccesen nézel ki amikor ki vagy festve, vagy nevetségesen sminkeled magad, azért nevetnek. Lehet vissza kellene venni kicsit, vagy egyáltalán nem sminkelni. Születésedtől csúnya nem lehetsz, de ha te saját magad elb@szod, akkor ne csodálkozz!
2010. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!