Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik bevásárlóközpontba...

Melyik bevásárlóközpontba érdemesebb menni? Aréna? Westend? Árkád? Allee? Elegánsabb őszi ruhákat szeretnék venni.

Figyelt kérdés
1 napom lesz Budapesten bevásárolni, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyikbe menjek. (2 év után megyek vissza dolgozni egy irodába, és szükségem van egy teljesen új téli ruhatárra)
2010. aug. 31. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Aréna
2010. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igazából mindegyik jó, szerintem menj az Arénába, mert ha ott nem találsz akkor nagyon közel van az Árkád. :)
2010. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aréna
2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aréna - best :) imádom, nem olyan szokványos pláza, amiben szó szerint megfulladok (főként a tömegtől), nagyon szép, tiszta, levegős, és nem utolsó sorban igen jó üzletek vannak ;)
2010. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aréna vagy Árkád.. mert nagyon sok bolt van nagyon szeretek mind2 helyre járni :)
2010. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

arééna

jo sok bolt van:D

2010. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hááát, azt hiszem, hogy ez eldőlt.

Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan rángatom be a férjemet a sok-sok üzletbe.:)

Köszönöm szépen Mindenkinek!

2010. aug. 31. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem inkább valami barátnődet vidd magaddal, mint a férjed, én is sokszor próbálkoztam pasival vásárolni menni, de nem jó, mert csak halálra unják magukat, te is feszélyezve érzed magad és emiatt nem próbálsz fel annyi ruhát, nincs rendesen időd dönteni, és mivel neki az első óra után mindegy, csak vegyetek már valamit, ezért a véleményére se igazán számíthatsz...

De persze a te dolgod, csak ha komolyan vásárolni akarsz, akkor a férj csak nyűg...

26/N

2010. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!