Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is tényleg nagyon...

Szerintetek is tényleg nagyon csúnya vagyok? = (

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 18. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért grimaszolsz?
2015. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem rosszbol mondom de nem vagy az a nagy szepseg. De hidd el sokan fognak meg szepnek talalni;)
2015. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem abszolút nem vagy csúnya. Normál kategória. Átlagos
2015. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átlagos.:)
2015. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kizcar válasza:

Nem vagy csúnya! Nálad vannak sokan jóval kevésbé megnyerő külsejű emberek is. Úgyhogy azért nem panaszkodhatsz. Nem tartozol a leggyönyörűbb lányok közé, de hát mindenki nem lehet a leglegleg szebb, gazdagabb, jobb. Különbözőek vagyunk mi emberek, és ez így van jól. Meg amúgy is! Mindenkinek nem lehet tetszeni. Például hiába teszik elém a világ legfinomabb dinnyéjét, én akkor sem fogom megenni, mert utálom, hiába az a legfinomabb. És! A személyiségeddel, belső tulajdonságaiddal sokat javíthatsz a megjelenéseden. Ha szépülni akarsz, akkor akár fodrász segítségével találd meg a fejformádhoz leginkább jobban passzoló frizurát. A mostani nem tűnik számomra rossznak, viszont frufruval egy kicsit takarhatnád a homlokodat, de nem teljesen. De én nem vagyok fodrász, bár azt mondják stílusos, ízléses vagyok, értek a dolgok szebbé tételéhez. Akkor ha már szemüveges vagy, célszerű megtalálni a fejformádhoz leginkább passzoló szemüvegkeretet. A mostani mondjuk nem rossz. De a legjobb ha kikéred szakember tanácsát.

A legfontosabb pedig az, hogy akármilyen nehéz is, próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy. Ebbe a testbe születtél bele, ebből próbáld kihozni a maximumot. Az esetleges csúfolkodó emberek véleményét meg szard le magasról. A megfelelő frizura és szemüvegkeret nagyon sokat számít.

Remélem tudtam segíteni :)

2015. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy csúnya, de egy frufru szerintem is jól állna mert magas a homlokod.
2015. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszel :/
2015. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kizcar válasza:

5. válaszoló vagyok


Azt elfelejtettem, hogy nagyon fontos még a megfelelő hajszín megválasztása, ami passzol az arcböröd színéhez, árnyalatához és a szemszínedhez.

2015. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát nem vagy egy szépség, ne haragudj. alapból ilyen az arcod vagy csak fintorogsz? frufru tényleg nem ártana ekkora homlokhoz. a szemüveget cseréld le + egy kis smink és mindjárt nem olyan vészes.
2015. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
FRUFRU!!!!!!!!!!!!!!!!! Kérlek!
2015. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!