Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya vagyok?

Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


ismerőseim szerint dagi vagyok és csúnya .....


2015. ápr. 17. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedves ismerősök...
2015. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem átlagos vagy. Se nem dagi, se nem csúnya.
2015. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Arcodról nem lehet mit mondani 1 képből

Dagi viszont biztos nem vagy

2015. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Annyira bírom az ilyen kérdéseket. Alapból, melyik ismerős mondja azt a másikra, hogy csúnya? Nem vagy csúnya, mármint, amennyire meglehet ítélni ezekből a képekből.
2015. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben lecserélném a szemüveget kontaktlencsére, és egy kicsi fekete ceruzával hangsúlyoznám a szemeidet..az "ismerőseidnek" leesne az álluk..a tested nem egy álom,de egyáltalán nem vészes, kövér pláne nem vagy. A szemeid viszont nagyon különlegesek, tényleg azt hangsúlyozd! Ne hallgass a hülyékre!
2015. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
A szemed nagyon szép, az arcod átlagos, a szemüveget szerintem is cseréld kontaktlencsére mert neked nem áll jól. Lila, fekete szemcerkákkal jól hangsúlyozhatnád a szemed. Az öltözködésed elég béna, tucat. Kövér egyáltalán nem vagy, de formáid sincsenek, járj sportolni, futni, eddzél rendszeresen akkor bomba nő leszel.
2015. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Most azonnal keress új ismerősöket :D

Dagi?? most komolyan? Irtó jó alakod van szerintem. És nagyon szép arcod van, a szemeid is igazán egyediek. Szóval ne aggódj semmi miatt

2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz az első kép linkje :D
2015. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tetszik ez a lefelé konyuló szemöldök. Olyan fejed van, mintha fájna neked valami. Nem az esetem az ilyen arc berendezés. Dagi még csak véletlenül sem vagy.
2015. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
És megint csak engem pontoztak le? Most komolyan, mi rosszat írtam? :O Kb. ugyanazt,mint a többiek. Valaki rám szállt?
2015. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!