Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Találsz egy pólót a szekrénybe...

Találsz egy pólót a szekrényben a pasidnál. Az excsaja pólója, de nagyon tetszik. Hordanád?

Figyelt kérdés
Az előző csaj Sosem hordta.

2015. ápr. 9. 10:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ha "egyedi", nem minden második lányon ilyen póló van, akkor simán emlékeztetni fogja az exbarátnőjére, az nekem nem kellene.
2015. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Hát... Én simán felvenném :D Mármint... megértem azt is, aki nem, de én nem csinálok filozófiai kérdést ilyen dolgokból. Egy tárgy, kész. Arra gyártották le, hogy használjuk. Semmi jelentősége nem lenne számomra. De ez én vagyok.
2015. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
én tuti nem hordanàm.Elöször is nem venném fel màs ruhàjàt, màsrészt meg überciki lenne, ha az excsaj az utcàn meglàtnà rajtam az ö polojàt.
2015. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem hordanám, mivel nem az enyém. Mondanám a páromnak, hogy juttassa vissza a volt barátnőjének.
2015. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg nagyon tetszik és a méretem is, akkor igen. Nem kell ezt túldramatizálni, az csak egy ruhadarab.

Ennyi erővel, ha Vaterán veszek az extől (ugye ott nicknevek vannak) egy ruhát és csak akkor jövök rá, hogy kitől is vettem, amikor megérkezik a csomag, mert felismerem a nevet meg a várost, akkor ne hordjam a ruhát? Hagyjuk már...

2015. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%

# 16


Ha nem látsz aközött alapvető különbséget, hogy úgy használsz, hordasz valamit, hogy az a sajátod vagy úgy, hogy az valaki más tulajdona, akkor szerintem is tényleg hagyjuk! :-)

2015. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha ott van hagyva évek óta, akkor rég elfeledkezett róla, különben már kereste volna. Ha nem kereste, nem hiányzik neki. Onnantól kezdve "találtam", mint egy elhagyott kulcstartót az utcán. Szóval igen, tényleg hagyjuk már...
2015. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én simán felvenném, ha tetszik. Engem nem zavarna, hogy az övé volt, számomra ez ugyanolyan, mintha turkálóból vennék egy ruhát. Gondolom, ha a volt barátnő igényt tartana a ruhadarabra, akkor nem a volt pasijának a szekrényében lenne. A páromat meg gondolom nem ez az egy dolog emlékezteti az exére, hanem még van rengeteg más is, amiről eszébe juthat és ez szerintem nem baj. Gondolom, ha a volt barátnő igényt tartana a ruhadarabra, akkor nem a volt pasijának a szekrényében lenne.
2015. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
37%

"Ennyi erővel, ha Vaterán veszek az extől (ugye ott nicknevek vannak) egy ruhát és csak akkor jövök rá, hogy kitől is vettem, amikor megérkezik a csomag, mert felismerem a nevet meg a várost, akkor ne hordjam a ruhát? Hagyjuk már..."



Az teljesen màs helyzet.Te nem éreznéd magad kinosan, ha visszahallanàd, hogy az ex röhög rajtad, mert az ö ruhàjàban jàrsz???

2015. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!