Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után 5 hónappal tetszik...

Válás után 5 hónappal tetszik valaki? Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Szóval én 32 éves vagyok egy 3 éves kisfiuval.Tetszik egy férfi,akihez majdnem minden nap megyek vásárolni,és úgy vettem észre,hogy én is neki,viszont még azt sem tudom,hogy hívják,ahogy ő sem tudja mi az én nevem.Na meg aztán azt sem tudom,van e barátnője,esetleg családja,mert akkor ugye sztorno az egész...Az első kérdésem az lenne,hogy nem lenne túl korai így válás után,ha esetleg össze jönne?Tényleg nagyon tetszik,de félek attól is,hogy ugye nekem már van gyermekem,hogy működne ez az egész..Amúgy tudja,hogy van,mert kisfiammal is szoktam oda menni.Esetleg valami ötletetek,hogy tudnám meg ki ő?Tudom,kicsit zavaros vagyok,de olyan jó érzés gondolni rá,olyan mintha megint 16 éves lennék.:D
2015. febr. 19. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai...a gyerek probléma az pasi függő de inkább kapcsolat függő én 3 gyerekkel váltam, találtam társat, szerelmet.


A többire nincs ötletem, lépjen a pasi és engedd, hogy merjen lépni.

2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyaltalan nem korai, valasnal nincs "gyaszev". :)

Hat nezd, nekem is tetszett egyszer egy srac annyira, h amikor nalam vasarolt, megadtam a szamom neki. Aranyos volt, felhivott es elmondta, h van kapcsolata. De ha nincs, akkor mashogy is vegzodhetett volna. :) Szoval vesziteni valod nincs. Legfeljebb kereshetsz masik boltot. :)

Nok is kezdemenyezhetnek, mar modern vilag van. Vagy flortolj vele, hogy lep-e valamit. Ha nem, de megis ugy latod, h tetszel neki, akkor lehet, h o sem fuggetlen.

2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok! :) Hát én elég becari vagyok,nem hinném,hogy mernék kezdeményezni..:)Már ott tartok,hogy rám rohad a sok zöldség..:D Hú na jó,ez gáz!Hát akkor várok,hátha lép egyszer..:) Köszi mégegyszer!
2015. febr. 19. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Off: De cuki vagy :)) azert veszel zoldseget, hogy talalkozz vele... Esetleg szerezz be egy nyuszit, hogy ne vesszen karba a zoldseg :) Amugy szerintem sem korai... Tippem nincs hogyan tudhatnadnmeg ki o.... Majd ird meg a fejlemenyeket :-p
2015. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem, szánalom .. xD bírjál már magaddal ;DDD
2015. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam fordított felállás volt pár éve :) Én voltam a boltos és hozzám járt be egy srác. Egy idő után elkezdtünk beszélgetni, nem csak annyi volt, hogy ezt meg ezt kérem és mennyit fizet , aztán egy ilyen beszélgetés alkalmával mondtam neki, hogy tök jó, hogy így elbeszélgetünk de még a nevét se tudom.. bemutatkozna?:D aztán addig addig kerülgettük egymást, hogy mire eljutottunk volna a randiig összefutott egy gyerekkori szerelmével, akivel fellángolt újra a szerelem :/ annak a kapcsolatnak vége lett, nekem is lett más kapcsolatom férjhez is mentem azóta, de a mai napig néha találkozunk (nem randi, csak más ügyből kifolyólag van találkozási pontunk) és néha néha még most is megemlíti, hogy annak idején nem a gyerekkori szerelmét kellett volna választania :) ez jólesik, de a férjem mellett boldog vagyok, így eszemben sincs most már bármit kezdeni vele, én csak annyi mondok, hogy valahogy mégiscsak próbáld megtudni találkozna-e veled bolton kívül is, nehogy lekésd :)
2015. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!