Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szem alatti karikákat hogy...

Szem alatti karikákat hogy tudok eltüntetni/kevésbé feltűnővé tenni?

Figyelt kérdés

Nos, nagyon gondolkodok rajza,hogy legalább pár napra eltüntethessem őket, mivel a korrektor,és az alapozó édeskevés erre.

Ehhez hasonló a problémám okozója,csak egy kicsit mélyebb karikával,ami ha fáradt vagyok időnként be is 'sötétedik',és alapból kicsit mélyebben ülő szemeim vannak.

[link]

És a színe kb ilyen

[link]


Nyáron nagyon szeretnék elmenni a MondoCon-ra( talán még be is öltöznék valaminek) és elég annyi rontó tényező,hogy vékonyka és kicsi szám van. A karikák pedig már anyánál és mamánál is voltak,szóval gondolom tőlük örökölhettem. Nem segít rajta sem az alvás, sem az uborka-pakolás, próbáltam :/

Tudom,hogy sok minden fent van neten erről,de nekem személyes tapasztalatra lenne szükségem, hogy legalább arra a pár napra javítani tudjak a helyzeten,amikor a 2 kiló vakolat amúgy is lefolyna rólam a melegben :D Még azért most teszem fel a kérdést,hogy legyen időm kipróbálni az ötleteket,meg hát most döntöttem el,hogy én már pedig megyek és kész. :D

Van valamilyen 'csodaszer' ,vagy bevált ötletetek erre? Nagyon szépen megköszönném a segítséget, és nagyon sokat segítenétek vele! :)

18/L



#karika #beesett szem #karikás szem #szemkörnyék áplás
2015. márc. 1. 18:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem a zsíros,pattanásos bőrrel van problémám,hanem pont hogy nagyon száraz a bőröm :/ Azért köszönöm szépen ,hogy szóltál :) Egyébként én essence coverstick korrektort használok, nem igazán adtam kozmetikumért 1000Ft-nál többet,és örömömre szolgál,hogy az említett alapozó is nagyjából 1000Ft környékén van :) Szerintem még ma veszek ,ha találok :D (mivel nem fogom egész nap viselni,és alapozót,púdert sem használok minden nap,így nem hinném,hogy ártanék vele. Egy próbát mindenképp megér aztán vagy bejön,vagy nem nekem való :) )
2015. márc. 6. 14:48
 12/12 A kérdező kommentje:
Rossmanba örültek nekem. háromezret simán otthagytam ma :D Végül megvettem a Stay all day- applikátoros korrektort, meg amit mondtatok, a catrice-t. Nos utóbbi igen jól fed,nekem kellett a 25-ös árnyalat,főleg hogy majd nyáron fogom igazán használni. A kékes színt gyönyörűen elfedte, viszont a beeséssel nem tudok mit kezdeni,arra nem jelent gyógyírt egyik sem. Az előbbi pedig egész szép fényt ad az arcomnak, és kellemesen hűsíti a szemem környékét,szóval a kettőt valahogy össze fogom hangolni. Köszönöm szépen a választ mindenkinek, már így is többet segítettetek,mint reméltem.^^ Aki eddig nem kapott, annak most adok zöld mancsot :3
2015. márc. 7. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!