Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szem alatti karikákat hogy...

Szem alatti karikákat hogy tudok eltüntetni/kevésbé feltűnővé tenni?

Figyelt kérdés

Nos, nagyon gondolkodok rajza,hogy legalább pár napra eltüntethessem őket, mivel a korrektor,és az alapozó édeskevés erre.

Ehhez hasonló a problémám okozója,csak egy kicsit mélyebb karikával,ami ha fáradt vagyok időnként be is 'sötétedik',és alapból kicsit mélyebben ülő szemeim vannak.

[link]

És a színe kb ilyen

[link]


Nyáron nagyon szeretnék elmenni a MondoCon-ra( talán még be is öltöznék valaminek) és elég annyi rontó tényező,hogy vékonyka és kicsi szám van. A karikák pedig már anyánál és mamánál is voltak,szóval gondolom tőlük örökölhettem. Nem segít rajta sem az alvás, sem az uborka-pakolás, próbáltam :/

Tudom,hogy sok minden fent van neten erről,de nekem személyes tapasztalatra lenne szükségem, hogy legalább arra a pár napra javítani tudjak a helyzeten,amikor a 2 kiló vakolat amúgy is lefolyna rólam a melegben :D Még azért most teszem fel a kérdést,hogy legyen időm kipróbálni az ötleteket,meg hát most döntöttem el,hogy én már pedig megyek és kész. :D

Van valamilyen 'csodaszer' ,vagy bevált ötletetek erre? Nagyon szépen megköszönném a segítséget, és nagyon sokat segítenétek vele! :)

18/L



#karika #beesett szem #karikás szem #szemkörnyék áplás
2015. márc. 1. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen. : ( csodaszer sajnos nincs rá, ezen csak sminkkel lehet segíteni. illetve, ha neked is azért ilyen, mert vékony és áttetsző a bőröd, akkor ilyen esztétikai klinikákon van rá kezelés, saját zsírral vagy talán asszem hialuronsavval fel lehet töltetni. elég drága, és nem tudom, mennyire tartós. : D képek vannak fent az ilyen oldalakon.
2015. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sajnos igen, nagyon vékony ott a bőröm, viszont angol videókban láttam ilyen zselés ,vagy nem tudom milyen állagú tapaszt,amit oda tesznek,és elvileg jobb utána. Gondoltam,hátha tud erről valamit,de akkor tényleg csak a korrektor marad :/ Azért köszönöm szépen még egyszer :)
2015. márc. 2. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, lehet kapni ilyen eye patch-eket, de még én sem próbáltam. majd egyszer. : D mutatsz ilyen videót?

én ezt a kettő ilyesmit ismerem:


[link]


[link]

2015. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ugyanezt az elsőt használta a csaj! :D Sikeresen megtaláltam a videót,de ha jól látom, akkor ez csak a fáradtság okozta picike beesést tünteti el :(

https://www.youtube.com/watch?v=9kMe9Fih-_U


Köszönöm szépen a linket amúgy, valószínűleg meg fogom próbálni,amint paypal kártyához jutok :D

Egyébként te hány éves vagy? :3 :)

2015. márc. 2. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
na akkor beletrafáltam. : D szerintem is csak a fáradtság jeleit tudja eltüntetni egy kicsit, de egyszer majd veszek. nekem alapból tök sötét a szemem alatt, azon tényleg csak a smink segít. amúgy 24 éves vagyok, de kb. 15 éves korom óta a korrektor a legjobb barátom, éppen emiatt. : D lepúderezve nyáron sem szokott lefolyni, szerintem rólad sem fog. amúgy nagyon jól megcsinálja magát a csaj, imádom ezeket a koreás dolgokat. : )
2015. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is egész kicsi korom óta díszeleg a szemem alatt ez a szépség. Olvastam, hogy vesebetegség,vagy petefészekgyulladás is állhat a háttérben(sok cisztám van úgyhogy esélyes lehet ez is). Esetleg a vízhiány lehet a bűnös,mert ha napi 1liter innivalót megiszok,akkor az már jó teljesítmény tőlem. De persze legnagyobb baj az,hogy vékony a bőröm ott,ezen meg tudja fene h mi segítene.

Majd megpróbálom a házi praktikákat és azt a szemtapaszos valamit is megrendelem,hátha használ valamicskét. :D

Amúgy nagyon otthon mozog a lány a sminkelésben,bár olyan szép arccal nemcsoda :) mellete nagyjából úgy néznék ki,mint egy aszott uborka a sivatagban :D

Bocsi ha valamit félre írtam csak telefonon nem mindig veszem észre a hibákat :/

2015. márc. 2. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmm enyém sem szebb, enyém sűrűn kékes... Szerintem nyomelemeket egyél, én is azt tettem ma, és már szebb valamennyivel. Gránátalma, vitaminok, meg folyadék!!!!
2015. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát, ha ezt a smink nem fedi el, akkor nem jó sminket használsz.


Nekem catrice márkától van egy ilyen sűrű, krém állagú cucc, ami elég jól fed.


Próbálj egy árnyalattal világosabb, zöldes-sárgás tónusú sminket venni, hogy kiüsd a lilás árnylatot.


keress rá arra hogy "conturing makeup". Több tónusú, krém állagú sminkkel bárkinek lehet új arcot festeni, keskenyebb orral, nagyobb szájjal, élesebb arccsonttal...

2015. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindent ki fogok próbálni abból amiket írtatok,nagyon-nagyon hasznos válaszokat kaptam. ezer köszönet! Megy a zöld mancs mindenkinek. :)

Az alapozóval/ korrektorral az a bajom,hogy nyáron biztos lefolyna rólam az egész,mert eléggé dől rólam a víz melegben :/ Mindenesetre ezt próbálom legyűrni valahogy. Még egyszer köszönöm a válaszokat! :) <3

2015. márc. 5. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem megvan a catrice camouflage korrektor, az valóban fed, de olyan furi lesz tőle az arcom, nagyon élettelen, természetellenes lesz a tekintetem, és hiába púderezem le jól, pár óra alatt összeáll... ráadásul megnéztem az összetevőit, több komedogén, póruseltőmítő anyag van benne, szóval ha valaki pattanásos és bőrhibákra kenné, inkább ne tegye, max. alkalmakra... szóval ennyit erről.
2015. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!