Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen krémmel vagy beavatkozá...

Milyen krémmel vagy beavatkozással lehet eltüntetni a karikákat?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ez ilyen örökletes dolog, hogy mindig duzzadt és lila a szemem alatt. Néztem egyik nap képeket sminkeletlen sztárokról, hát simán bevállalnám én is, ha ezek a rohadt karikák nem lennének. Így ha lefotóznának korrektor nélkül, biztos elbőgném magam, annyira gáz.:( Még így is sokszor mondják, hogy látszik, hogy nem aludtam eleget, pedig széjjel sminkeltem magam, hogy ne látsszon, meg mondjuk aludtam is... Manapság olyan hülyeségekre is van műtét vagy csodakence, nem akarom elhinni, hogy erre nincs.:(

2014. márc. 14. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs.

Alvás, megfelelő folyadékfogyasztás, egészséges életmód (no alkohol, no cigi, sok sport, vitaminok, lehetőleg no stressz). -> Ha ettől se javul, nem lehet vele mit kezdeni.

2014. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Ben nye banaba púder. A livin pretty blogon keress rá
2014. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!