Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki igénytelen, apolatlan...

Aki igénytelen, apolatlan külsejű az tudja magáról hogy az?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre gondolok akik zsíros hajjal, nők eseteben szőrösen mutatkoznak mások előtt, melltarto nélkül van mások előtt úgy hogy mindenne kint van, büdös a szája. Az ilyen ember nem érzi magát igénytelennek?
2015. febr. 26. 12:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
25%
Tessék nekem megmondani,miért lettm nullára lepontozva?
2015. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Új kérdést nem egy kérdédben kell feltenni, hanem uj kérdést kell róla kiírni.
2015. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

- igen, csak nem érdekli


- a melltartó nélküliség viszont NEM igénytelenség, én pl. nem hordok, mert olyan kicsi a mellem, hogy nem is kapnék rá

- szőrösség: nagyon ritkán szőrtelenítek, mert a gyantára allergiás vagyok, krémekre szintúgy, a borotvától meg pattogok, de hónalj, szeméremrész azért leszedős mindig

- zsíros haj: néha reggel élni nincs kedvem, így hagyom, de délután általában megmosom

- fürdés naponta, és a szám sem büdös - kivétel, ha hagymát eszek (de azt is, ha előtte megkérdem a barátom, nem zavarja-e)

- öltözködés terén meg: nincs sok ruhám (pénzem sincs rá), és utálok vásárolni, de azok a rucik épek és normálisak, még az itthoniak is

2015. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még nem találkoztam olyan felsővel, amin ne ütött volna át a mellbimbóm melltartó nélkül-igen, tudom, hogy vannak olyan felsők, amiket elvileg lehet melltartó nélkül hordani-én meztelennek érezném úgy magam. Nyári, pántnélküli felsőkhöz pántnélküli melltartót hordok, nagyon jókat lehet ezekből kapni. Minden felsőtípushoz megvan az ahhoz illő melltartó. És az sem igaz, hogy belerohad az ember, nyilván nem hamburgerméretű szivacsos szörnyeket kell felvenni, és akkor nincs beleizzadás.
2015. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A melltartó nélküliség és a szőr nem számít igénytelennek (főleg nem az első)persze ha például a hónalj szőrhöz izzadtság szag is jár, az eléggé igénytelen és gusztustalan. Amúgy az én tapasztalatomból ezek az emberek vagy nincsenek tisztában ezzel, vagy nem érdekli őket.
2015. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Melltartónélküliség alatt szerintem az értendő, amikor valakinek térdig lógó szatyortőgyei vannak, ami alul már kikandikál a póló derekából, és borzasztó esztétikai környezetszennyezés. Az igénytelen. A szőr megosztó téma, szerintem nőknél egy szőrös hónalj vagy láb igénytelennek számít, illetve ha valaki rendellenes helyeken szőrösödik erősen (hát, has, mell) és nem szedi le. Az igenis ocsmány.


Egyébként mindig azok az emberek a legbüszkébbek magukra akik a legvisszataszítóbbak. Mindig vicces amikor a büdös szájú, fogatlan, gombás körmű véglények leigényteleneznek mert sok tetoválásom van. Nem tudom hogy rakták össze a kis agyukban, hogy ez olyan mint a bőrbetegség meg a kosz.

2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!