Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki igénytelen, apolatlan...

Aki igénytelen, apolatlan külsejű az tudja magáról hogy az?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre gondolok akik zsíros hajjal, nők eseteben szőrösen mutatkoznak mások előtt, melltarto nélkül van mások előtt úgy hogy mindenne kint van, büdös a szája. Az ilyen ember nem érzi magát igénytelennek?
2015. febr. 26. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted érdekli?
2015. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem volt ilyen tanci nénim a középsuliban.A helyzet az,hogy nem nagyon izgatta magát.
2015. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem tudják, de nem érdekli őket. A zsíros haj, büdös száj ápolatlanság, de az, hogy szőrös és nincs rajta melltartó, teljesen más kategória. Így döntött. Attól még lehet tiszta.
2015. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
42%
Nyilván ezek az emberek is néznek tükörbe, látja, hogy magához képest más nők vagy férfiak miképpen öltöznek fel, vagy mennyire ápoltak. Szerintem csak simán lusták (pl. hajat mosni), és nem érdekli őket mások véleménye. Ő elfogadja magát így és kész.
2015. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
90%

Van ilyen ismerősöm. Ne tudd meg mennyi pasinak kell!

Elhízott, zsíros, lenőtt hajú, lepukkant ruhákban jár (nem csóró!).

Emberileg (jól ismerem) szintén....

2015. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
92%

Ez a melltartó kérdés elég megosztó,mert akinek pici mellei vannak,télen pulóver plusz póló alá ha nem vesz fel nem zavar,de nyáron a falatnyi felsők alá ildomos venni.

A szőrösség felett én sem tudok napirendre térni,leginkább idős néniket láttam bajuszkákkal és szakállakkal.

Zsíros haj szintúgy,saját komfortéreztét is rontja jó esetben az embernek ha zsíros a haja,kvázi nekem is rossz,nemhogy milyen látvány.

A büdös száj lehet egészségügyi ok is,én mindennap ápolom őket,de mikor csak begyulladt az egyik,nem volt kellemes se az íze,se a bűze.:(

NYilván ha egyszerre ütköznek a tünetek egy emberen,véleményem szerint ez igénytelenségig fajult lustaság.Érzi,de ustább annál hog bármit is csináljon.

2015. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyenek azt hiszik, jók így.

Pl. akik nem fürdenek. Még itt GYIK-en is akadt egyszer egy nő, meg akarta magyarázni, hogy neki aztán nincsen szaga. :D Ja, mert ő már nem érzi, ráadásul férje is volt, hasonló higiéniai módszerekkel. Saját bevallása szerint még azokon a napokon sem fürdik, mert hát ott lent is öntisztuló.

Na, most képzeljétek el, milyen szaga lehet az odaszáradt vértől a bozótosban, amit egyébként sem mos meg (és betétezik, megírta). :D 2 km-ről érződhet.

2015. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
29%

pontosan tudom magamról.

de hidd el, ha olyan emberrel találkozom, akiért érdemes akkor én is igényes vagyok magamra.

2015. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
66%

A melltartó nélküliség igénytelenség?

Egy rakás olyan nyári felsőm van, amit imádok, mert nagyon csinos, jól néz ki, de egyúttal olyan is, ami alatt hülyén néz ki a melltartó. Nem lógnak a melleim (nyilván amúgy sem D-set hordok), nem villannak ki. Plusz nem tudom ki hogy van vele, de én borzasztóan utálom, amikor beleizzadok a melltartóba 35 fokban és tapad meg ragad rám a víztől...

A párom is szereti, ha ilyenben járok. Hozzáteszem, hogy színházba, vagy úgymond "elegáns" helyre nem ilyet veszek fel. De nyaraláskor, városban futkosásra, kirándulásra, bulizásra ezek a legjobbak.

2015. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Én öltözködés terén vagyok nagyon igénytelen, ami alatt nem azt kell érteni, hogy szakadt, kopott, gyűrött vagy koszos ruhákban járok, hanem nincs valami sok ruhám, és nem úgy, ahogy 100-ból 99 nő állítja, hanem tényleg.

Alig van nadrágom meg felsőm; egyszerűen utálok ruhát vásárolni, sok örömöm nincs benne, meg sajnálom is rá a pénzt, így aztán minimális a ruhatáram. Férjem ugyanez a kategória.

Viszont tisztaságra kényesek vagyunk mindketten. Munkanapokon kétszer is tusolunk. Zsíros hajjal sosem lépek ki a házból, pedig egyébként irtó hamar zsírosodik, tehát emielőtt elmegyek otthonról, mindig megmosom, vagy ha hajnalban dolgozom, akkor előző este.

Utálom a parfümöt és társait, de dezodort mindig használok, tiszta a bőröm, és nincs szájszagom. Mindig fogat mosok indulás előtt, és van nálam rágó vagy mentolos cukorka.

Tehát nem a szó rosszabbik értelmében vagyok igénytelen, hanem nincs igényem a sok és változatos ruhára, ja, és soha nem sminkelek, leszámítva egy kis alapozót és arcpúdert, hogy a bőrhibáimat elfedjem (de azt is alig várom, hogy lemossam magamról, ha hazaérek).

2015. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!