Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más vékony lányokat is zavar,...

Más vékony lányokat is zavar, mikor az ilyen alkatúakat lecsontkollekciózzák, deszkának nevezik (és még sorolhatnám)? Az emberek nem gondolkodnak, hogy ez sértő lehet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég sovány vagyok, de nem tehetek róla mert ez genetika. Akármennyit eszek, egyszerűen nem tudok 45 kiló fölé menni. Engem is sokan bántanak amiatt, hogy vékony vagyok de általában elengedem a fülem mellett. 16/L
2015. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Érdekes módon a férfiaknak tetszem így, 50 kilósan, csak a nők szoktak "beszólni". :D Ha a férfiaknak tetszem, akkor lesz*rom, mit gondolnak rólam a nők, úgysem nekik akarok tetszeni. (természetesen tudom, hogy nem minden férfinak tetszem, félreértés ne essék) És többnyire azok szólnak be, akiken van túlsúly..szóval erről ennyit. Ennek ellenére én nem süllyedek arra a szintre, hogy kigúnyoljam őket. Örülök, hogy vékony vagyok, és kész. Eszek normálisan, van étvágyam, heti min. 3x sportolok, nem zabálok zsírban sült szalonnát, szóval nem szoktam hízni. :D Általában azok szoktak "csontkollekciózni", akik rohadtul utálják a testüket, mert attól jobban érzik magukat, ha azokat a nőket cikizik, akikre hasonlítani szeretnének, de nem sikerül. :D Ja, de közben meg fogyózni akarnak! Szóval elég ellentmondásos..miért akar fogyni, ha szerinte csúnyák a vékony nők? :D Szánalmas egyszerűen...már rég nem csinálok ügyet abból, hány kiló vagyok. Annyi fájdalmat okoz ez az egész megfelelni vágyás, és annyi energiát vesz el, a fontos dolgokra pedig nem jut idő. Az a vicces az egészben, hogy még soha nem gúnyoltam ki kövér embert nyilvánosan, illetve egyáltalán semmilyen megjegyzést nem tettem rá, pedig, ha egy kövér emberre azt mondjuk, hogy bálna, még az is kedvesebb, mint amikor le "csontkollekcióznak" egy vékonyat..szóval erről ennyit..a bálna legalább egy cuki állat. :D a csontváz már kevésbé..szóval aki így hív minket, az KAPJA BE!! :D Amíg én nem gúnyolok ki egy telt vagy kövér embert, addig elvárom, hogy velem se tegyék ugyanezt! Anyám szerint is teljesen rendben van a testalkatom, pedig neki van egy kis feleslege (tényleg kicsi, és szerintem nagyon szép nő így is), tehát neki cikiznie "kéne" engem.. :D mégsem teszi, mert már érett, tapasztalt, van esze és tudja, mik az igazán fontos dolgok. :)
2015. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!