Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar? (vékony...

Titeket nem zavar? (vékony lányoktól kérdezem)

Figyelt kérdés
52 kg vagyok, és minden kövér az osztályban azzal csúfol hogy csak csontból állok. szóval úgy értem hogy a kövérek tisztára lenézik a véknyakat rám is mondták hogy csúnya vagyok bikinibe mert kivan a csontom meg hogy ne vegyek szoknyát mert nincs combom, most tehetek róla? inkább keressék már meg magukba a hibát, és inkább vagyok ilyen mint dagadék malac! nektek mi a véleményetek?
2013. okt. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

"nincs combom, most tehetek róla?"

"és inkább vagyok ilyen mint dagadék malac!"


Nem tehetsz róla, hogy ilyen vékony vagy, de azért imádod, hogy ilyen vagy?

Ha szeretsz ilyen lenni, miért is próbálkoznál tenni ellene?

Tehát tehetsz róla, hisz nem teszel ellene. ;)


Na?

Tehát: fogd be a lepcsest és ne bánts másokat!

Ilyen megnyilvánulás után kétlem, hogy te ne piszkálnád a "kövér" lányokat!


Egy vékony lány.

2013. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Az,hogy ne foglalkozz velük!Csak irigykednek.Olyan ruhákba járj amikben jól érzed magad.Ne foglalkozz azzal ki mit mond.Amúgy engem is szoktak b.aszogatni,h milyen gebe vagyok.Meg elől deszka hátul léc,de kit érdekel?!Én jól érzem így magam.A többi nem érdekel!
2013. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Ilyenekkel egy percig ne foglalkozz! :) Látszik,hogy irigyek! Szokták mondani > Egyik füleden be,másikon ki! :)
2013. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Valóban nem kell velük foglalkozni, 52 kiló (bár nem tudom milyen magas vagy), már nem is olyan vékony szerintem.

De ahogy Te írtál róluk, az jött le, hogy Te is épp úgy lenézed őket mint ők téged.

2013. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy? 52 kg szerintem nem vékony hanem normális...én 46 kg vagyok és 164 cm és én sem vagyok sovány hanem normális a testalkatom mert van cicim és fenekem is
2014. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!