Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más vékony lányokat is zavar,...

Más vékony lányokat is zavar, mikor az ilyen alkatúakat lecsontkollekciózzák, deszkának nevezik (és még sorolhatnám)? Az emberek nem gondolkodnak, hogy ez sértő lehet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell másokkal foglalkozni. Én úgy gondolom, hogy normális testalkalom van, vékony, de nem sovány, Ehhez képest van, aki legilisztáz és piszkál, hogy hízzak, mert hogy nézek ki. De a legjobb, hogy van, aki szerint meg inkább fogynom kéne :D Van, aki szerint túl sportos vagyok. Van, aki szerint többet kéne sportolnom. Pedig én ugyanolyan vagyok mindig :)

Szóval nem fogsz tudni sose megfelelni az embereknek!

2015. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez ugyanolyan, mint a cigány-nem cigány kérdés. A dagadt a cigány, a vékony a magyar. A cigány lebüdösmagyarozhat, de a magyar nem cigányozhat, mert az sértő. Bocs, hogy ilyen szar és "rasszista" példával jövök, csak pont ma reggel tapasztaltam ezt...
2015. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Engem nagyon zavar. Bár attól függ kitől hallom ha egy olyan mondja aki nem ismer akkor teszek rá de egy rokonom múltkor lesoványozott úgy hogy virítanak rajtam az izmok, jól kiosztottam. Rosszul esik.
2015. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Pont úgy sértő, amikor az extra vékony lányok ledisznózzák-tehenzik az amúgy teljesen egészséges alakú társnőiket. Én is kaptam már meg 53(!!!) kilós felnőtt nőként, hogy komoly túlsúlyom van. Igen, nekem is rosszul esett.
2015. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Osztom az utolsó véleményét! Sokkal több vékony szól be még szintén vékony, de nem kórosan sovány társnőjére, hogy kövér, mint ahány normális szól be a vékonyaknak. A legtöbb vékony meg igenis azt akarja hallani ahogy mások szörnyülködnek a soványságukon, mert ez elégtétel nekik... Bocs de én így tapasztaltam :/ ha valaki nem mondja, akkor elkezdenek sápítozni, hogy "de kövér vagyok!!", és ezzel provokálják ki a tiltakozást. Az megint tőlük szokás, hogy jóval kövérebb társnők előtt kezdik a sápítozást, na ez is bunkó dolog.

Egy normál alkatú lány

2015. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
53%

Ez pobt ugyanau az, mint amikor a sovanyak a kovereket bantjak, a magyarok a ciganyokat, a ciganyok a magyarokat es sorolhatnank..

Persze hogy szarul esik az embernek, eppen ezertepobb gondolkozni kene, mielott idelkeznek au emberek es mast megszolnak a kulsosegek, stb miatt.

De hat ubdorito modon afele fajuk a vilag, hogy ez a normal,meno, ha masokat bantunk, na meg hogy utjuk-verjuk,cikizzuk es meg sorolhatnam.

Javaslom hogy Az osztaly c. Filmet nezzetek meg, reszben errol van benne szo.

2015. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

De, engem zavar. Az se érdekel, hogy ki és hányszor szólt be túlsúlyosaknak, mert én soha az életben nem tettem ilyet. Egyébként az utóbbi pár évben ez a trend, a vékonyakat lehet csesztetni nyugodtan, úgyis csak szívtelen, csontos qrvák, anorexiások, kutyajátékok, stb, de az akár komoly egészségügyi kockázatot jelentő túlsúlyú emberek lelkét még pátyolgassuk is, elvégre meg ne bántsuk szegénykét.

Elég meghallgatni a meghan akárkinek a trendi számát: úgy, ahogy vagy tökéletes vagy vs csontos qrvák... ja aha, persze, ez így nagyon korrekt.

Én mondjuk ilyen kedves beszólásokat csak olyan nőktől kaptam, akik fogyni szerettek volna, de inkább tömték magukat moslékkal a tévé előtt, mint tegyenek is érte, úgyhogy inkább rúgnak abba, aki nem osztozik az életmódjukban. Férfiak sose szóltak be, a magukkal elégedettektől se hallottam ilyet. Ja és persze a túlsúlynak lehet egészségügyi meg hormonális probléma az oka, a soványságnak nem, az ki van csukva, én éheztetem magam meg beteges megfelelési kényszerem van, agymosott a média, stb, stb, stb. :D

2015. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Csak jelzem, hogy a kóros soványság pont olyan komoly egészségügyi kockázatokkal jár, mint a túlsúlyosság.
2015. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilván a kóros soványságnak is vannak kockázatai, de igazán kis arányban vannak a tényleg kórosan soványak, főleg, hogy a vékony nők legtöbbje nem önsanyargatástól vékony, hiába hangoztatja ezt a "másik oldal". Ráadásul nem csak a betegesen soványakat gebézik le legtöbben, hanem úgy en bloch az összes vékony nőt.
2015. jan. 29. 16:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Én személy szerint SOHA nem szóltam meg senkit a súlya miatt, de kb. naponta megkapom, hogy hízzak, gebe vagyok, anorexiás vagyok, miért nem eszem többet, hogy a férfiak a "nőies" nőket szeretik és még sorolhatnám, pedig azért nem vagyok csontsovány.
2015. jan. 29. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!