Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak miért csak a nagy...

Vivienn2001 kérdése:

A pasiknak miért csak a nagy segg jön be? Ha valakinek meg kicsi akkor már le van szarva, a mellről nem is beszélve.

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 14:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Én kifejezetten a vékony pici mellű,pici fenekű,hosszú hajú lányokat szeretem.Akit érdekel több is írjon privátot!
2015. jan. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
84%
Nekem a kis segg és a kis mell jön be! A nagy seggről és nagy mellről anyám jut eszembe!
2015. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 soliere válasza:
88%
Nem a mérete számít hanem a nő megjelenése karaktere nőiessége. Minden nőies nő vonzó egy férfinak, csak a szelfis majom gyerekeket izgatja a nagy fenék.
2015. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Kekcsi ***** válasza:
Kedves Vivienn, lehet, hogy egy bizonyos típusú fiúk tetszenek neked. Mert a többit levegőnek nézed, taszítónak tartod, férfiatlannak érzed. Lehet, hogy a neked tetsző típusnak viszont a széles csípő jön be. A problémának van ideje megoldódni így vagy úgy. Kivételes embert keresel: az eltart egy ideig, és nem tűri az "a pasik" kezdetű kijelentéseket. Nehéz türelmesnek lenni, amikor az embert gyötrik a vágyak, de nincs más megoldás. Utána visszatekintve az őrlődés és a pasikról szóló általánosító ítéleteid is csak kalandnak vagy tapasztalatnak fognak tűnni.
2015. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%

Nagy segg (izmos), nagy mell (C felett).


Bocsi lányok.

2015. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
32%
Nema nagy hanema formàs segg kella fiuknak valamint közepes mell ha kicsi a segged nyilvàn nem kizàro ok ,namega túl nagy segg se jò.
2015. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
21%
szét kell dúgni az ódvaros nagy pic.át azért van de elötte kikell mostani mert a magyarlányok nem fürdenek írodva van róluk egy biblais mely szent !!!!!!!!
2016. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Scav ***** válasza:
87%
Ki mondta neked, hogy csak a nagy segg jön be? Nekem pont a kicsi formás, esetleg sportos jön be. A médiára halgattál és az éretlenekre, mi?
2016. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
A többségnek a nagyobb, formás fenék jön be, de ahogy látod, itt Mo-n még sokan tartoznak a másik táborhoz is, nem kell aggódnod. Itt még nincs akkora big ass őrület mint Amerikában
2016. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!