Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak miért csak a nagy...

Vivienn2001 kérdése:

A pasiknak miért csak a nagy segg jön be? Ha valakinek meg kicsi akkor már le van szarva, a mellről nem is beszélve.

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 14:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig azt hittem hogy a kicsi segg jön be nekik!!! Fura..... de ez ízlés kérdése!
2015. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom neked ezt a kérdést és a rá érkezett válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..


A fenékkel ugyanez a helyzet. Mindenkinek más jön be, én is a kis mell + formás, nem nagy fenék párosítás híve vagyok.


20/f

2015. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Marhaság.
2015. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha pici a melled és a feneked és nő vagy kedves, nekem lehetsz a szeretőm, bejön :-)
2015. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem a nagy segg jön be nekünk, hanem a formás fenék (tehát valamennyire izmos) és a széles csípő. Miért? Mert biológiailag ez van belénk kódolva, a széles csípővel könnyebb szülni, előnyösebb a fajfenntartás szempontjából.
2015. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
A heteró/biszex pasiknak minden olyan nő bejön, aki nem anorexiásan sovány és nem is michelin-baba kövér. Legalábbis megdugnák az összeset, mindegy, hogy mekkora segge vagy melle van. Ezért érdemesebb nem a fenekedre, hanem a belső értékeidre gyúrni, feltéve persze, hogy nem akarod, hogy majd lecseréljenek szex után egy új, más formákkal rendelkező (esetleg "nagyobb seggű") nőre, csupán a változatosság kedvéért.
2015. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

hm, ez sajnos mostanában nem feltétlen így van, főleg mióta ez a nagy fenékőrület megindult!

a sztárok, fitnesses lányok, meg ez a Jen Selter vagy ki a fene reklámozza a minél nagyobb fenekét, azóta átfordult a dolog...

Nekem is pici a fenekem, úgyhogy sajnálom...Kár, hogy nem a "kis formás fenék" korszakban voltam épp ennyi idős:/


20L

2015. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már magabiztosabb lettem mert eddig mindig csak azt hallottam hogy hogy néz ki egy lány/nő ha lapos mindenütt vagy ha nem lehet semmit sem fogni rajta...

2015. jan. 13. 21:39
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
ez a nem lehet semmit fogni rajta egy röhejes közhely :D érdekes én is vékony vagyok kicsi a fenekem de formás és mindegyik pasim oda van érte meg mindig az utcán is meg bámulják és érdekes egyáltalán nem nagy ... a mellem is kicsi ez mondjuk zavar és meg fogom nagyobbítani de mindegyik pasim szerette .
2015. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Értelmes pasi nem ezeket nézi. Ahogy értelmes nő sem farok méret alapján választ pasit.
2015. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!