Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak miért csak a nagy...

Vivienn2001 kérdése:

A pasiknak miért csak a nagy segg jön be? Ha valakinek meg kicsi akkor már le van szarva, a mellről nem is beszélve.

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 14:56
1 2 3
 11/29 Chubbyka válasza:
75%

Én személy szerint a vékony, kis mellű nőkért vagyok oda, tehát nem minden pasinak a nagy darab nők a kedvencei!! :D

Az,hogy: NINCS MIT FOGNI RAJTA, relatív,mert az Én nézőpontom szerint meg pont fordítva van: A vékonyat meg tudom fogni, a nagy darab kifolyik az ujjaim közt!! :D De persze csak viccesen jegyzem meg, ez sem igaz teljesen, ez is csak egy válasz, a fentebb említett megjegyzésre, ilyen butaságokra lehet mondani hasonlót! :D :D Nyugodj meg vannak bőven pasik, akiknek a karcsú-vékony lányok az igaziak! :D :D

2015. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
A lapos, deszka alakú nők, csajok látványa lohasztó hatású!
2015. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
nekem se mellem se seggem, mégis kellek a férjemnek:)
2015. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20%
"nagy kofferbe jó pakolni...":)
2015. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 jegecske ***** válasza:
26%
Már ne haragudj, de ha se mell, se fenék, akkor mit fogjon? Lyukat talál......
2015. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Le van!
2015. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
8%

Nagy fenék és nagy mell, ezek a szépek és nőiesek.

A kicsi csúnya és fiús.

Nem csak a nagyság, a forma is számít.

2015. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ötödik vagyok.

Megvan hivatalosan is amit írtam, mai cikk :D

[link]

2015. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 xtofer válasza:
90%

Kedves vivien ! Bár én elmúltam 30 , de a pici cicit és kis keszeg seggü lányokat szeretem. De hogy válaszoljak a kérdésedre : A nagyobb kufferal rendelkező lányokat azért szeretik , mert szexközben jól belehet remegtetni (mikor kutya pózban van) és ez ez ad egy plusz jó érzést a vele szexelő pasinak. Remélem most már érted! További szép napot !

És ne feledd nem mindenki szereti a nagy segget .

2015. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
Számomra csak a mell a fontos, abból legyen minél nagyobbal megáldva (szilikon nélkül), ha ez megvan, akkor a feneke mindegy milyen.
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!