Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fizikai munkától laposodni?

Fizikai munkától laposodni?

Figyelt kérdés
Felvettek dolgozni,fizikai munkavégzésre,de mostanában nem tudok enni,fogytam is 4 kilót, pedig eddig sem ettem többet,csak mostanában sokat idegeskedek. Most hogy fizikai munkát kell végeznem (cipekedni,pakolni) és egésznap rohangálni,így szerintetek mégjobban lefogyok,félek hogy elférfiasodik a testem,izmosodnék inkább kicsit vagy fogynék tőle? Így is folyton tornázok,hogy legyen egy kis fenekem,félek ellaposodik. Mit gondoltok? 20 l
2015. jan. 9. 14:11
 1/3 Linó03 válasza:
A zsír az lehet, hogy lemegy, de az izom nem, hacsaknem annyira keveset eszel, hogy az izmaid elkezdenének visszafejlődni. Én egyik nyáron fizikai munkát végeztem, de inkább csak többet ettem, gyakran volt izomlázam, de egyáltalán nem férfiasodtam, és más nő ismerőseim is vannak, akik ilyen jellegű munkát végeznek, egyáltalán nem férfiasak, csak egészséges alkatúak.
2015. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most van feneked?
2015. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Az izmoktól pont hogy nőiesen formas alakod lesz. A feneked is a farizom miatt kerek,a labaid is az izomtol formasak.

2) Azert fogysz mert sok energiat hasznalsz es keveset eszel.

3) Izmosodni megfelelő taplalkozassal fogsz.

4) Nőkent SOHA nem lehetsz tul izmos maximum szteroiddal es heti 5 eroedzessel.

2015. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!