Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szebb? Miért? Mit javítanát...

Ki szebb? Miért? Mit javítanátok rajtuk? Haj? Smink? Egyéb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2010. febr. 5. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mások már válaszoltak helyettem, hogy min kéne változtatni.és az egyik válaszolónak üzenem, hogy szerintem nem lehet ugyanaz a 2 lány, mert a hajszínük is más,a 2.-nak frufruja van meg úgy összességében nekem nagyon enm egyformák.bár kitudja:D
2010. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy lehet, hogy egy azon ember van a képeken...szerintem lehet, hisz szemforma hasonló, száj/mosoly is hasonló, csak oldalból, szemöldök íve is egyforma, ugyanaz a husos arc ( ez nem hiba, hozzá teszem..) az első képen magas a homloka, amit a másodikon a frufruval takar...a hajszín és a frizura nagyon könnyen változtatható...
2010. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz a két lány :)


Teljesen különböznek, nem is ismerik egymást xD


Az egyik a legjobb barátnőm a másik meg a legnagyobb ellenségem. Még ha így tud vigyorogni a nagy fejével...akkor is egy kis köcsög xD

Bocsi :D

Csak kíváncsi voltam..:)

2010. febr. 6. 18:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen képek m'ért vannak fenn a deviantarton? Egyébként mindketten normális emberek, csak a fotó előnytelen.
2010. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!