Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van hogy egyszerűen...

Mért van hogy egyszerűen egyes modellek csúnyák, rondák, sokkal szebb lányok is vannak rajtuk kívül ki megérdemelné az ő helyüket, nem?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek de vannak azért olyan rusnyák mellük sincs semmi, és mégis modellkedhetnek.

Elismerem vannak gyönyörű modellek is de szerintem a nagy többség nem oda való, nem tudom ti hogy gondoljátok.

Szerintem azoknak a modellek helyére sokkal szebbek kerülhetnének.

NEM?


2010. szept. 25. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
linkelhetnél képet...
2010. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert a kifutón nem a embert nézik hanem a ruhát. És ha jól áll rajta kb 3 kollekció de mondjuk nincs melle. akk nem mind1.?
2010. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem kifutó modellekről beszélek hanem fotómodellekról nem tudok képet linkelni.

nagy átlagról beszélek csak.

2010. szept. 25. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Egy modellnél nem a szépség a lényeg, hanem az,hogy legyen valami különleges az arcában...Ez lehet egy orr, egy száj, egy arcvonás vagy bármi, amitől nem átlagos!
2010. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazad van :D Példának most tudnám írni az Elite Model Look-ot. ami egy nemzetközi "verseny".Énis voltam a válogatáson, úgy gondoltam hogy semmi esélyem mert elmondhatatlanul szép lányok voltak. És mégis olyanok jutottak a döntőbe hogy (nem nagyképűségből) de nállam rondábbak.
2010. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A modelleknek mostanában ruhafogas/vászon funkciójuk lett... tehát az a lényeg, hogy bemutassák a ruhát, és gyakran szinte csak a ruha a lényeg. Olyan lányok kellenek sok divatcégnek/magazinnak, akik nem veszik el a figyelmet a ruhákról, jellegtelen/könnyen sminkelhető/könnyen elváltoztatható arcuk van.


De én is jobban szeretem, ha szépek a lányok a képeken... hiszen a fotózás művészet, és nekem az összkép számít (hiszen amíg ennyi pénzem van, addig nem valószínű, hogy vennék a ruhákból, hogy csak azt nézzem rajta :D).

2010. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szépségkirálynőknek kellene szépnek lenniük, nem a modelleknek!Mondok egy példát!Évekig modellkedtem!Nincs különösebben szép arcom, viszont jól sminkelhető, karakteres...Pár éve sok munkám volt,mert a koromhoz képest "baba arcom" volt...Sokkal fiatalabbnak néztem ki,mint valójában, de a testem már kifejlődött!A másik meg,hogy mikor mi a divat...Vannak olyan fotózások,ahová kivételesen szép lányokat keresnek, vannak, ahol a karakter a lényeg, van ahol az arc szinte nem is látszik, van, hogy extra vékony csaj kell nekik,vagy húsosabb...Kinek mi...Amúgy én rengeteg reklám fotót látok,amin gyönyörűek a lányok!És nem az a lényeg,hogy mekkora a cici!Ha csak egy picit belenézel a Topmodell leszek-be, meglátod,hogy ott sem a szépséget keresik vagy a tökéletes alakot, hanem különlegességet!Ha nincs benned semmi különleges, ha átlagos vagy, akkor lehetsz tökéletes alakú, gyönyörű arcú, nem kellesz modellnek!Ha ilyen vagy, szépségkirálynő versenyekre jelentkezz ne modellversenyekre!
2010. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!