Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szoltok hozzá, ha...

Fiúk ti mit szoltok hozzá, ha egy lány push up-os melltartós visel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én lány vagyok, és C-s mellem van, soha nem éreztem késztetést rá hogy hordjak, úgyhogy hót' nem érdekel.


Maximálisan megértem azokat a fiúkat, akik ezt hazugságnak/átverésnek érzik, de valamilyen szinten azért azokat a lányokat is, akik hordják. Szóval számomra ez a téma semleges.

2014. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is átverés, mert ha én összejövök egy lánnyal, én Őt akarom és nem a mellét, legyen az akármekkora is, nyilván elfogadom és szeretni fogom. Gondolj csak bele, mi értelme? Azt mutatod a fiúnak, hú de nagy, aztán szexre kerül a sor, leveszed és fele akkora, mint melltartóban? Átverted a fiút és még csalódást is okozhatsz neki.

Te se örülnél, ha ki lenne tömve a pasid alsógatyája, majd leveszed róla és ott lenne egy 5 cm-es kuki...

2014. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

nem erdekel. ebbol a nok csinalnak temat :)


38F

2014. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem oké. A férjem tudja, mekkora a mellem, ha én pushupban érzem magam csinosnak, hadd hordjam:)
2014. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

2., nem gondolod, hogy egy kicsit ellentétes dolgokat állítasz?


"én Őt akarom és nem a mellét, legyen az akármekkora is, nyilván elfogadom és szeretni fogom"


Vagyis, ha azt hiszed, nagymellű, akkor az se érdekeljen, ha kiderül, hogy kicsi.


"Átverted a fiút és még csalódást is okozhatsz neki."


Szóval mégiscsak csalódást okoz, ha kicsi? :D

2014. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én árverésnek érezném. Nem arról van szó, hogy nagyra számítok és kicsit kapok, hanem arról, hogy ez is egyfajta hazugság, inkább vállalja büszkén a kisebb melleket, minthogy "csaljon". Egy kis mellű nő is lehet szép, felesleges és ostoba dolog ilyen melltartókat hordni.
2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

"Egy kis mellű nő is lehet szép, felesleges és ostoba dolog ilyen melltartókat hordni."

Meglepődnél, ha tudnád, a férfiak milyen nagy százaléka nem így gondolja :)

2014. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
74%
ha szereti, hordja nyugodtan. Am meg férfiként nekem mindegy. Nem én hordom. Én max leszedem róla 3:) haha
2014. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és úgy gondolom, hogy ezt mindenki döntse el maga. Ha beleképzelem magam egy srác helyébe és mondjuk kisebbet "kapok" mint amire számítottam, akkor azért az valamennyire csalódottá tesz, de mondjuk nem gondolnám meg magam, nincs ennek ekkora jelentősége szerintem. Biztosan nem örülnék neki, de mit tudok csinálni... Viszont lány vagyok, így azt kell, hogy mondjam, hogy azt is megértem, aki hordja. Hiába mondja sok férfi (szerintem egyébként egyre többen), hogy a kis mell is szép és nem az a lényeg, hanem maga a lány és azért ezeknek nagy része igaz is, de szerintem ez nekünk nőknek mindig a szívügyünk lesz. Nekem is kicsik vannak és bár szerintem illik hozzám mert nagyobbal lehet, hogy már furán néznék ki vagy nem is tudom, de azért én sem sírnék, ha hirtelen megnőne. Ez ilyen berögződés, hogy ha nagy az jó. Meg, ha más nőknek, lányoknak nagy, szép, telt, feszes melleik vannak, akkor legalább a látszatát szeretnénk kelteni mi is. Én is megnézek más nőket, ha jól nézek ki és el lehet lesni öltözködési, smink meg egyéb tippeket úgymond vagy egyszerűen csak megnézem mert jól néz ki na, és ha féltékeny nem is vagyok, azért átfut az agyamon, hogy nekem miért nincs ilyen vagy ekkora. :)Sokan cikinek meg gáznak tartják, hogy nem meri felvállalni meg nem elégedett magával meg hazugság meg stb. és ezek igazak is, de szerintem ezzel nincsen baj. Sokan nincsenek megelégedve magukkal, nem tetszenek maguknak, de ha mondjuk felvesznek egy push up melltartót, akkor már nagyobbnak tűnik és jobban érzik magukat. Ugyanez a véleményem a mellműtétről és egyéb plasztikai műtétekről is. Természetesen a legtöbb esetben felesleges és inkább a lány vagy nő agyában kéne helyretenni a dolgokat, ha ennyire elégedetlen magával, de ha ettől jobban érzi magát, elfogadja, szereti a testét akkor miért ne tegye? Szerintem ezzel semmi baj nincsen és én nem ítélem el, azt, aki így tesz.
2014. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én szeretem, csinos. És ha nagyobbnak látszik, nekem az is jó :) Csak olyat ne vegyen fel senki amitől kisebbnek látszik :)
2014. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!