Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány melltartós képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány melltartós képet küld magáról, bejövök neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy lányt, akivel találkoztam is, és ismerem, megkértem rá, hogy küldjön ilyen képet és mondta, hogy nem szégyenlős és simán küldött. Valami csipkés melltartót vett fel. Sőt, írtam rá, hogy szépek és élőben is szívesen megnézném, erre azt írta, hogy talán lesz majd olyan :)
2013. jan. 2. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld már tovább úgy könyebb lenne megítélni:)
2013. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Szerinted?
2013. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jel volt arra, hogy csinálj neki vajas kenyeret!

szerinted?

2013. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne hozd fel neki többet,vedd alapnak.

így nem lesz ellened aduja,hogy te is csak azt akarod stb álszent szemét vaker és azt is meg mutatod így,hogy ez számodra nem egy kuriózum nem ájulsz el tőle.

találkozz vele és vidd fel magadhoz.

a netes dumálgatást meg szorítsd a minimumra.

itt már eljutottál az élő cselekvéses részhez,és ha továbbra is üzenet pettingelsz,csökkenni fog az érdeklődési szintje,vagy átmegy úrnő,szolga viszonyba.

2013. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy tipikus r*banc.

Nekem akármennyire tetszik egy fiú nem küldök neki olyan képet.

2013. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szolohoz...csak azert mert valaki tetszik...ilyet nem küldök...

biztos csak d*gni akar, már bocsánat...a csajoknál is van ilyen...ha meg neked nem gond hát akkor mire vársz? használd ki...de ne huzd tul sokaig...

2013. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csacuna válasza:
Ugy jobban tudnám megitélni ha küldenél linket
2013. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen .
2017. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!