Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek ki és...

Szerintetek, hogy nézek ki és min kellene javítanom és hány évesnek nézek ki, hány centinek és hány kg-nak?

Figyelt kérdés

Szerintem fogynom kéne és a hajamat megnöveszteni.


Itt a kép:


[link]


20.-án készült. Tudom nagyon ronda vagyok. :/



2014. dec. 26. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted egy olyan képről, amin deréktól felfelé látszol, hogy mondjuk meg, hogy hány cm és hány kg vagy??
2014. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó ezt nem gondoltam át. :D
2014. dec. 26. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Off: Hú, de rosszak a fényviszonyok.. Egyébként elég durva, hogy gyakorin lassan már egy ilyen képnek is örülnünk kell, hogy legalább nincsen rajta 4 effekt, és hétféle szűrő, és nincs maxon a kontraszt..

Annyira jó lenne, ha felfognák végre az itteniek, hogy ez egy RENDES KÉP:

[link]


ez NEM:


[link]


[link]



Szerintem a hosszabb haj mindenképpen jó ötlet, és egy pici felesleg is van rajtad.

Hogy tippeljünk centit, egy fél kép alapján?

Kilót pedig centi híján..

2014. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
17:17-esnek: Jó tényleg nem gondoltam át. :D
2014. dec. 26. 17:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Ahogy látom az alappal nincs gond, tehát ha lefogynál és találnál egy hozzád illő frizurát akkor már jó csaj lennél. Szóval keress egy jó diétát amit be is tudsz tartani és mozogj sokat minden nap ha lehet.

13-nak nézlek.

2014. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
9 nap múlva leszek 13 éves. :)
2014. dec. 26. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ha fogysz még, és picit hosszabb (esetleg göndörített is) hajad lesz, akkor jó csaj leszel. De fogyózni semmi esetre se kezdj, mert még növésben vagy, az nem tesz jót! Ráadásul az is lehet, hogy most ducibb vagy, aztán nyúlsz egy nagyot és tök sovány leszel, szóval türelem! Az viszont segítene, ha sportolnál valamit, a mozgás mindenképp jót tesz!
2014. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :)
2014. dec. 26. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:

A hosszabb haj tényleg jól állna,mellesleg tetszik a színe :)

Az arcodra viszont keresnék valamilyen krémet, kicsit zsírosnak meg pattanásosnak tűnik a bőröd.

2014. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
nem fogyókúrázni kell, hanem diétázni, azaz ne zabálj szemét kajákat, nincs csipsz, cukros üdítőitalok, fagyi, sütemény, meg jó lenne, ha a fehér lisztes és cukros dolgokat is elhagynád, nem vagy vészesen elhízva, de azért duci vagy és szerencsétlen módon ez az arcodon is meglátszik, van egy kis tokád. szerintem ha majd anyukád megengedi fesd be a hajad sötétebbre, ez olyan egérszürke, emeld ki a szemöldököd meg szempilla spirál. és ha nem kajálsz ócska kajákat a bőröd is megfogja hálálni és valószínűleg nem leszel ennyire pattanásos.
2014. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!