Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen igényesebb a...

Hogy legyen igényesebb a körmöm? Rosszul vagyok tőle, annyira ronda.

Figyelt kérdés

Körömmodell voltam, és műkörmöt építettek. Miután el lett távolítva, azzal szembesültem, hogy papírvékonyak, és állandóan letörnek, így tövig vágva vagyok kénytelen hordani.

Nagyon csúnya, és egyáltalán nem néz ki igényesnek. Most persze azon vagyok, hogy lenövesszem a károsodott részt, de addig mit csinálhatnék, amitől elfogadhatóbban néz ki?


2014. dec. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Csak az segít, ha lenő a sérült rész. Esetleg próbálkozz a shellac-kal, ahhoz nem kell reszelni a körömlemezt.
2014. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Essence ultra nail hardener!! Én éveken át kerestem körömerősítőt, ami tényleg segít.. rágtam a körmöm és ha próbáltam is leszokni, akkor vékonyak vltak, letörtek, csúnya lett és megint tövig rágtam. 2 éve használom, azóta még nem tört le! Így már szerencsére a körömrágásról is sikerült leszoknom.


Csak ajánlani tudom. A körmeim hosszúak, szépek, erősek.


Egy rövid ideig nekem is volt műkörmöm, aztán mikor leszedték, akkor kb vissza tudtam hajlítani a körmömet, annyira vékonyak voltak.. Újra használni kezdtem a lakkot, és szépen rendbe tette, egészen rövid idő alatt.

2014. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig elmész kesztyűmodellnek. Beszarás... :)
2014. dec. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Essence körömerősítő lakkját megvettem tegnap, nagyon remélem hogy nekem is beválik. Utánaolvasva nagyon dicsérik.
2014. dec. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!