Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? (Zselés...

Mit csinálok rosszul? (Zselés műköröm)

Figyelt kérdés
A napokban próbálkoztam zselés műköröm készítéssel. Eddig csak tippel csináltam, mert tartottam tőle, hogy sablonnal nagyon elrontanám. Miután rengeteg videót megnéztem, végül összehoztam. Úgy gondoltam jól sikerült. Viszont az egyik ujjamon oldalt levegős lett. Benyomtam alá a körmömet és egészben lepattant. Attól tartok, hogy a többi is ilyen sorsra jut. Nem jövök rá mit csinálhatok rosszul. (Tanfolyamom sincs, van még egy évem a suliból, utána tervezem, hogy elmegyek. Addig csak így 'hobbi' szinten készítem magamnak). Ha valaki tud, kérem segítsen.

2014. okt. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Több oka lehet.

1.: rossz előkészítés - nem tolod fel a körömágy bőrét,nem szeded le a maradékot,nem mattítod megfelelően. Vagy pl vizes a kezed


2.: rossz anyaghordás (ezt magyarázni nem lehet :/)


3.: hozzáér a zselé a bőrödhöz


Ha legközelebb levegős lesz, ne pattintsd fel,csak reszeld ki a levegős részt.

2014. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a videón az anyagok is be vannak mutatva, ha tippel dolgozol, akkor vigyázz, hogy a primert ne tedd se a tip alá, se a tipre, csak a saját körmödre.

2014. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!:)
2014. nov. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!