Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fixáló leszedi a gél lakkom...

A fixáló leszedi a gél lakkom színét és fényét is. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Teljesen megkötött a gél lakk, de ragad a felszíne és mindenhol azt írják, hogy a fixálóval kell lefixálnom/leszednem róla a ragacsos részt, de amikor ezt megteszem, akkor eltűnik a fény és egy kis szín is kopik.

2014. okt. 29. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Rossz sorendbe csinalod a dolgokat szerintem elsőnek reszeld meg a felszinét majd tegyél rá gomba ölőt várd meg még megszárad levegön majd gélak rá 5-8 perc száradási idö majd átlácó gélak kellrá mert külömbe nem lesz szép fényes .egyébként a fixáló mattitja a szinét . És mindig vékony rétegbe ted fel a géllakot.
2014. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság már nem használjuk ugyanazt az anyagot az alapozáshoz és a fedéshez gél lakkozásnál.Így egyértelműen többe fog kerülni, de csak így lehet normális eredményt elérni. Nem tudom milyen anyagokkal dolgozol, mert ha nagyon gagyival, akkor az lejön, akármit csinálhatsz vele. Fedőnek olyan anyagot használj, ami keményre köt és nem kell fixálni, ez máris megoldja a problémádat.

Így kellene csinálni:

[link]

Keményre kötő Fedő gél lakk:

[link]

2014. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És egy másik fedőfény, ami biztosan nem színezi el a gél lakkodat (az előzőnél, amit ajánlottam ez előfordulhat):

[link]

2014. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A sorrendet én is így csináltam, de valamiért nem működött. Egészen jó lakkokat vettem utánaolvasás alapján. Köszönöm a videót és a lakkot is, lehet, hogy kipróbálom majd, mert tényleg csak annyi a baj, hogy a fixáló mattítja és leviszi a színét. De így megoldanám a problémát.

Egy kérdésem lenne, hogy akkor is tudom használni azt a lakkot, ha nem CristalLac-om van?

2014. nov. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!