Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jézusmom mit csináltam!...

Jézusmom mit csináltam! Borzalom lett a hajam. Mikor lehet újra szőkíteni?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem szőke, ebből lettem fekete. le van nagyon nőve már kb 3-4 centire és úgy gondoltam kiszőkítem legalább rozsda színű lesz és arra ráfestek. Hát szerintem nem volt elég a festék a hajamra mert ahol kontyban volt a ható idő alatt ott kivilágosodott a többi maradt sötét, foltos a hajam!:( így utcára se merek menni, meddig kell várnom míg újra szőkíthetek?
2014. máj. 15. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Úgyis hideg van.

2014. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mâr mindenkèppen foltos marad. Csak egy jó fodrâsz segíthet. Hangsúlyozom: jó! Mert ha a szőke részt tovâbb szőkíted, ....
2014. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy tincsen egy tesztet: 3%-os oxy szőkitőporral. Várj egy napot, vasald ki a tincset( így megtudod mennyire vette igénybe a hajad a szőkítés) ha nem "gumis" akkor az egész felületen felkenheted.
2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A világosabb rész olyan világos barnás vöröses. ha holnap újra szőkítem nagy baj lesz? illetve ha mégis fodrászhoz megyek akkor is várnom kell mire újra szabad festeni?
2014. máj. 15. 22:37
 5/12 Nisa ***** válasza:
100%
Keress egy jó fodrászt,ő majd megoldja.
2014. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha azt szeretnéd, hogy tőből letörjön a hajad, akkor nyugodtan szőkítsd ki holnap is...


Ha nem szeretnéd, akkor keress egy jó fodrászt és talán van esélyed, hogy nem kell 5centisre vágni a hajad.


Csak gratulálni tudok.

2014. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor olló! :D gyorsan megnő, és a 3-4 centis haj nem annyira ciki! :)
2014. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értek a festéshez, mert sosem volt, viszont színezem a hajam. Olvasgattam, hogy sokan kennek fel színezőt az elrontott, vagy csak lenőtt hajukra, és attól egységes lesz. Próbáld meg, szerintem ennél rosszabb nem lehet.
2014. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ha az nem roncsol akkor lehet jobban járok vele mert ez így vállalhatatlan. várok legalább 1 hónapot és megcsináltatom egy fodrásszal, nagyon megijedtem most.:(
2014. máj. 16. 11:35
 10/12 anonim ***** válasza:
A gond nem az volt hogy kevés volt a festék, hanem egyszerűen nem jól kented fel. Sötét hajfestéket leszedni nem úgy kell hogy felkened ahogy sikerül a szőkítőt és kész. Általában a hajtövek és hajvégek könnyebben világosodnak, a haj közepe pedig a legnehezebben, oda kell elsőnek felkenni, egyenletesen, gyorsan, majd várni és a végére kenni, aztán a tövére... a foltos hajból már nehéz lesz normálisat csinálni, szóval bízd egy jó fodrászra.
2014. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!