Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a külsőmön?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy egyetlen nőies tulajdonságom a vékony derekam. Nincs formás, szép fenekem, nincs mellem -EGYÁLTALÁN- 17 éves létemre. Keskeny a csípőm. Az összhatás egy eléggé fiús kinézetű lány, amit sikerülget kicsit leplezni az öltözködéssel, de egyáltalán nem mondanám magam csinosnak.


Elkezdtem fenékre tornázgatni ilyen guggolós lábemelős dolgokat, amit tesin tanultam.


1. Segít az valamit, vagy nekem marad az hogy el kell viseljem a selejt genetikámat? (konkrétan azt szeretném hogy nagyobb legyen, narancsbőr vagy ilyesmi bajom nincs)


170cm vagyok 50kg, hízni nem sikerül, akár hogy is szeretném.


2.A mellműtét mennyire drága? Mennyire sérülékeny az implantátum, kell-e azt cseréltetni bizonyos időközönként?


3.Van valakinek esetleg valami ésszerű tanácsa a számomra hogyan tudnék javítani a külsőmön?


Bár ha eddig nem nőtt normális méretűre a mellem, valószínűleg nem is fog, egyre jobban gondolkozom az öngyilkosságon, én így nem tudok élni, utálom ezt a nyomorult testet, amibe beleszülettem.



2014. dec. 21. 12:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főképp neked, 5. :) örülök hogy megosztottad velem a pozitív személyes tapasztalataidat, egy kis reményt tud táplálni bennem :)


Nem kell nekem doki, nem testképzavarban szenvedek, tényleg úgy nézek ki, ahogy látom és leírtam magam, szóval sajna valóban nincs mellem, de úgy ahogy leírtam, ABSZOLÚÚT nuku. A fenekem is kicsi.

Az egy dolog lenne hogy én elfogadom magam (pozitív embernek ismer meg mindenki, akivel találkozom, nem tudják hogy én mit gondolok ilyen téren magamról), de az nem lenne rossz, ha úgy érezhetném rám is úgy tekint valaki, mint egy csinos lányra.


Reális önértékelésem van, össze tudom vetni magam a velem egy suliba járó lányokkal. Jó suliba járok, nem plázar*bikről van szó, nekem van a legkisebb mellem az egész felső évfolyamban (nem mintha mértük volna, de azért ez látszik :c)

Tudom hogy vannak belső pozitív tulajdonságaim, de egy párkapcsolatnál külső vonzalom is szükséges, és nem vagyok elég LÁNYOS ahhoz hogy tetszek valakinek a másik nemből, az arcom az úgy átlagos és szép között van.


Na most ennek tudatában valaki valami jót még tudna mondani? :D

2014. dec. 22. 02:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondjuk edzhetnél normálisan. A kerek fenék ma már nem álom, nagyjából fél év kemény munkával és normális táplálkozással elérhető (Sárga kapszula című könyvet töltsd le, olvasd el és csináld).


Külsőségről pedig annyit, hogy engem speciel abszolút nem érdekel a mell méret. Maximálisan csak a lábat nézem, jó combok, izmos vádli.


A melled méreteire úgy gondolj mint a férfiak farkára, van olyan csaj aki a jó nagyot szereti a másiknak pedig nem számít a méret.


24F


ui: fotó is jöhet

2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anastasia énekesnő szavait idézem: "a jóból kicsit adnak" 22F
2014. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!