Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a külsőmön?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy egyetlen nőies tulajdonságom a vékony derekam. Nincs formás, szép fenekem, nincs mellem -EGYÁLTALÁN- 17 éves létemre. Keskeny a csípőm. Az összhatás egy eléggé fiús kinézetű lány, amit sikerülget kicsit leplezni az öltözködéssel, de egyáltalán nem mondanám magam csinosnak.


Elkezdtem fenékre tornázgatni ilyen guggolós lábemelős dolgokat, amit tesin tanultam.


1. Segít az valamit, vagy nekem marad az hogy el kell viseljem a selejt genetikámat? (konkrétan azt szeretném hogy nagyobb legyen, narancsbőr vagy ilyesmi bajom nincs)


170cm vagyok 50kg, hízni nem sikerül, akár hogy is szeretném.


2.A mellműtét mennyire drága? Mennyire sérülékeny az implantátum, kell-e azt cseréltetni bizonyos időközönként?


3.Van valakinek esetleg valami ésszerű tanácsa a számomra hogyan tudnék javítani a külsőmön?


Bár ha eddig nem nőtt normális méretűre a mellem, valószínűleg nem is fog, egyre jobban gondolkozom az öngyilkosságon, én így nem tudok élni, utálom ezt a nyomorult testet, amibe beleszülettem.



2014. dec. 21. 12:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

FotoShop.


Szerintem fogadd el inkább magadat.

2014. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezért akarsz öngyilkos lenni?

Nem mindenki a nagy melleket szereti, miért lennél ettől selejt?

Megnyugtatlak, hogy 20 éves fiú létemre én sem tudok hízni (80kg-mal és 175 cm-rel).

2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet. Lehet hogy nem is annyira rossz a tested.
2014. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

#2 Ha 175cm-hez 80kg vagy akkor inkább fogyni akarj.

Gondolom nem azért szeretnél hízni mert túl izmos vagy.

2014. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha magamat hallanám 10 évvel ezelőttről...én dettó ugyanez voltam, ugyanezekkel a paraméterekkel (170, 50, keskeny derék). engem is nagyon foglalkoztatott és rettenetesen rosszul éreztem magamat miatta, nem éreztem magamat elég nőiesnek, csúnyábbnak, értéktelenebbnek gondoltam magamat a többi lánynál, rendkívül visszahúzódóvá váltam. Azóta sok minden történt az életemben: egyetemista lettem, megismerkedtem az első fiúmmal, az egyetemen és a kollégiumban rengeteg emberrel. Nyitottabbá váltam az új dolgokra és az emberekre. Igen, valóban vannak ba.romarcok, akik a külsőségekre mennek, de azokkal felesleges foglalkozni, valószínűleg más témában sincs bölcsebb meglátásuk és nem közülük fognak kikerülni sem a barátaid, sem a leendőid). A legtöbb embert nem érdekli, hogy mekkora melled van, sőt, sok pasi jobban szereti a kicsi cicit (mert állítólag érzékenyebb), és nagyon sok férfi jobban szereti a természetességet - a hiedelmekkel ellentétben.

És lám, lám, lett egy csomó barátom, megtaláltam az Igazit is, sokan szeretnek, és fogadnak el azért aki vagyok, sok pasi tart csinosnak, kívánatosnak és nem feltétlenül azért, ahogyan kinézek (persze, öltözz csinosan, nőiesen és legyél igényes, de maga a személyiséged, a viselkedésed lesz a mérvadó hosszú távon), és így már engem sem érdekel, jól érzem magamat bőrömben. Inkább legyen ennyivel kevesebb barátom, de az értékes legyen.

Tehát szerintem elsősorban Te magad vagy a kulcs! Ha elfogadod magadat (ami kétségkívül nem könnyű, de egyre könnyebb lesz ahogyan tapasztaltabb leszel az emberekkel), akkor ők is elfogadnak téged. (csak egy rövid példa: buszmegállóban két vadidegen ember közül - legyenek ikrek melyikhez mennél oda kérdezni valamit szívesebben: 1. aki mosolyog, vagy 2. aki komor) Remélem segítettem. Ha szeretnél még beszélgetni, írj privátba nyugodtan.

2014. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4: Miért akarnék fogyni?

Nincs kockás hasam, de a lábamon csak izom van a biciklizéstől.

Volt, amikor 70 kg voltam, de mindenki azt mondta, hogy túl vékony vagyok...

2014. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most akkor nőiesebben szeretnél kinézni? Push-up melltartó.Azt írtad,hogy fiús kinézeted van.Csak az alakodra értetted,vagy az arcodra is? Mert ha igen,akkor sminkelj,vágass nőies frizurát(előnyben a hosszú).Magassarkú,csinos ruhák.
2014. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne hízz! Neked ilyen az alkatod. Nem azért vagy vékony, mert sovány/alultáplált vagy, hanem azért mert ilyen a genetikád.

Ha hízol, lehet, hogy első látásra pont jó lenne a "vastagságod", de valójában túlsúlyos lennél, (mert az a plusz csak háj, semmi más) és nem lenne egészséges a szervezeted.

2014. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem biztos bejönnél :)
2014. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked, vagy valami értelmes elfoglaltság ha emiatt sajnálkozol és öngyilkosságra gondolsz, ez röhejes már bocs. Kb tökéletes tested lehet a leírtak alapján, max sportolnod kell többet, meg edzeni. A mellméret rohadtul semmit nem számít. 21 éves korodig pedig fejlődésben vagy még. Hízással nőne a melled is, egyél normálisan, szedjél multivitamint, az is segít.
2014. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!