Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert mondta hogy csunya...

Miert mondta hogy csunya vagyok? Valoszinuleg igy is van!? 16/L

Figyelt kérdés
Nemreg visszahallottam hogy egy lany aki a sulimba jar azt mondta hogy milyen furcsa, csunya az arcom. En is rondanak latom magam tukorben, bar par kepen azert enm vagyok bun ronda. Bar a kepeken mindenki szebb.. Amugymeg tok sok fiu mondja hogy szep vagyok meg nem ertik en miert nem latom, legtobben ugy mondjak hogy mar eloben is lattak, paran ugy hogy csak fotokon. Ok csak azert mondtak hogy felviditsanak? Miert mondtott ilyet a hatom mogott a lany?
2014. dec. 8. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember ilyen kis gerinctelen szar,hogy csak a hátad mögött vagy többedmagával valaki.
2014. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen női dolog, a nők sokkal inkább megszólják a másikat. Lehet, hogy pont az ellenkezőjét gondolja, csak ezt mondta, mert féltékeny rád. (hajadra, szemedre, szádra, arcformádra, bármi)

Egy ismeretlen, rosszindulatú lány hülyeségét nem szabad magadra venni. Legyen több önbizalmad, látod most is milyen vagy? Egyetlen egy lány mondott negatívat és azon kattogsz, holott előtte többen is mondták már, hogy szép vagy. :) Biztos tényleg szép vagy!! :)

2014. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

14/F vagyok

A suliban van egy tök jó csaj és a többi lány szerint ronda,rusnya.

A fiúk és a lányok másképp látnak.

Szerintem a fiúknak akarsz tetszeni,nem?

2014. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok.. AZ a baj ugye hogy alapból kicsi önbizalmam volt, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a fiuk tenyleg ugy gondoljak ahogy mondjak. És most jött ez a vélemény rólam, így megjobban lerombolodott a csöpnyi önbizalmam.. Hát mondjuk igaz a fiukank akarok/akarnék tetszeni de azért fáj:'D :)
2014. dec. 8. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életben sokszor fogsz még pofára esni.Ne törődj az ilyen ellenszenvesekkel.Csak magadra koncentrálj!
2014. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk általában őszinték, rájuk érdemesebb hallgatni.

A lányok irigyek, a szépekre is rámondják hogy csúnyák.

2014. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most már látni akarunk téged :)
2014. dec. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Honnan tudjuk ronda vagy e, ha pár sort írzs, ha ennyire kíváncsi vagy akkor rakj ki képet.

Amúgy az is lehet, hogy írígy rád a lány vagy pedig tényleg nem vagy valami szép.

2014. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg ez nagyon fontos. Ha nő szapul az nem számít. Ha a férfiaknak tetszel az a lényeg
2014. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!