Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta h lehetek...

A barátom azt mondta h lehetek "cicababa". Ötletek, hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, okos, művelt, sokat olvasok, tanulok, sportolok. Hamarosan szőke hajszínem lesz, elkezdtem kicsit több csillogó, rózsaszín-pink, fekete stb, ruhákat venni, hamarosan beszerzek egy mai divatos táskát, cipőt, kiegészítőket. Műköröm muszáj lenne, vagy elég ha lereszelem és kifestem magamnak? Műszempillával, szolival mi a helyzet?

Szeretnék nőiesebb lenni a barátom szemében, emiatt ez a drasztikus változás :)

Rosszindulatú kommenteket kérem mellőzni, csak az öltözködésemen változtatnék :)


2014. nov. 9. 19:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Fiú vagyok, az öltözködés részéhez nem érdek. És tudom ,hogy az igazi cicababák sokkszor prűdek és gagyik az ágyban DE, egy átlagos fiú ezzel nincs tisztában, és ezt máshogy hiszi.


A lényeg: Lehet ,hogy arra is gondol (az allegórikus csajszis megjelenésen túl), hogy cicásan mozogj az ágyban: pl előjátékkor a combfixes tangás feneked riszálod neki, ha van melled, belenyomod a fejét, ilyesmi... tehát szereted a saját tested előtte. Ez egy férfit fel tud ám izgatni...

2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
"lehetek cicababa" megengedi? De jó neked :D
2014. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te el vagy tévedve... okos, művelt biztosan nem vagy ha felveszel egy ilyen ócska, ronda stílust, ami nagyrészt tönkre is tesz. Ez nem egy nőies stílus.
2014. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne akarj cicababa lenni, legyél inkább egyéniség...

Leírom az én véleményemet, mindenkinek más tudom.

Póthaj, műköröm,műszempilla, agyonszolizott (SÁRGÁSBARNA) bőr,vasalt haj, kihívó (gáz) öltözködés, szemöldök óriásira kifestve... Ezek a mai tömeglányok jellemzői. Biztos van mindenkinek a környezetében legalább 10 ilyen lány aki eszébe jut ennek olvasása alatt.

15-20 éves fiúknak igen valóban ez kell (tisztelet a kivételnek!!!), persze, hogy mire is azt inkább hagyjuk.

Gondolj bele te is ilyen akarsz lenni?

Nekem is volt már műkörmöm, műszempillám, jártam/járok szoliba.

De!!! Nem azért csináltam, hogy cicababa legyek, műkörmöm csak azért volt egy rövidke kis ideig, mert meg voltam őrülve érte (még gyerekkoromban) és kipróbáltam,de meguntam. Műszempillám meg szalagavatóra rakattam fel (hozzáteszem kb. akkora volt mint a rendes szempillám,tehát nem simogatta a szemöldökömet..) .

Szoliba ritkán járok,inkább csak télen, de nem viszem túlzásba, havonta max. 2-3 alkalom.

Nőiesnek lenni nem azt jelenti, mint amit leírtam a fönti részben.

Legyél csinos, ha unod a farmert vegyél fel cicanadrágot, HOSSZÚ FELSŐVEL, TUNIKÁVAL, nem ilyen kis haspólóval.. mert az rib..cos, sőt nem is divatos, tudom sokan azt hordják, de hát magamutogatás az egész.

Nem ajánlom a szőke hajat.. Nagyon roncsolja, tudom mindenki a maga árán tanul, én megtanultam egy életre a leckét, hogy a szőkét elkerülöm. :D

Középhosszú hajamat most vágattam le vállig érőre, mert szinte az egész letörött, a szőkítés miatt...

Nem tudom milyen hajszíned van, de ha mindenképpen változtatni szeretnél és esetleg jól áll a sötét hajszín próbáld ki a hennát, nekem ez vált be a legjobban.


Remélem tudtam valamicskét segíteni!

2014. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Jujj ezek a gonosz fiúk.
2014. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Akármennyit változhaatsz, ha a barátod a mostani külsőddel nem elégedett, akkor az újjal se lesz.

Egy okos, művelt lány ezt tudná, és dobná a srácot.

2014. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most kinek akarsz imponálni magadnak vagy a párodnak?

Az, hogy tucatlánynak öltözöl szerintem nem leszel nőiesebb. Sőt az én szememben ezek a "cicababák" inkább kislányosak.

Ismerek egy csajt, nagyon szép lány, de legutóbb majdnem kiröhögtem, mert agyon volt szolizva és nagyon nemállt neki jól.

Amúgy ha megnézed pl Dita von Teese képeit... na ő nőies. És nem cicababás.

Műköröm helyett használhatsz géllakkot, azzal is szép manikűrt lehet csináltatni. Műszempilla... abból is van a túlzás és a szép,a cicababák a túlzást szeretik a legyezőszerű pillákat, ami szerintem nem szép.


Én a helyedben inkább felvennék elegánsabb ruhákat, pl szoknyát magassarkúval egy visszafogott sminkkel, szerintem 1000x nőiesebb lennél a barátod szemében, mint pinkbe öltözve agyon szolizva műkarmokkal.

Meg nem hinném, hogy jó éreznéd magad ebben a szerepben, ha eddig nem voltál ilyen.

2014. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy okos, te hü.lye vagy! Nem ez a nőies, amivé te szeretnél válni. Sőt ennek a stílusnak semmi köze a nőiességhez, ez undorító és visszataszító. Értem én, hogy meg akarsz felelni a barátodnak, na de kérlek bizonyos határok között.
2014. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ne hallgass az ellenzőkre, irigyekre, utálkozókra

kedves válaszadók a kérdező nem azt kérdezte h ti mit szeretnétek az a magányügyetek hanem h ő hogyan legyen nőiesebb

lehet valaki úgyis ilyen h nem egy át a buta-pláza-cica stílusba. ha a barátja ezt szeretné, meg ő is, hol a gáz? ha én szeretném h a barátnőm felvegyen egy nekem tetsző ruhadarabot, vagy mondjuk vörösre festesse a haját, akkor megkérem, v javaslom neki, aztán vagy tetszik neki az ötlet vagy nem, mindenesetre ő nem ilyen begyöpösödött trampli, és úgy van a dolgokkal, hogy egy próbát megér! ezt a mentalitást kéne néha képviselni másoknak is!


Kérdező: a műköröm sztem tök jó, csajos, azt mindenképp csináltass, a műszempilla, az nem olyan fontos, de mehet. Ami még jó az a tetovált szemöldök de csak ami nagyon igényes és szépen van megcsinálva.

Fontos h ne legyen minden mű, az összhatás a lényeg.

Szoli csak minimálisan épp annyi h legyen egy kis színed. Ami még fontos h tudj jól és szépen sminkelni, meg h tűsarkút hordj és tudj is benne menni.


22/F

2014. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fontos, hogy ne legyen mű...ahhoz képest kb mindent leírtál ami ahhoz kell, hogy mű legyen.

De egyébként ha odafigyeltél volna, akkor én is leírtam, hogy nem baj ha meg akar felelni a barátjának, de azért vásári majmot se csináljon magából. Ráadásul ha valainek ennyire meg kell változnia, hogy megfeleljen a barátjának, ott szerintem gondok vannak.


Irígykedni meg mégis mire? Arra, hogy cicababa akar lenni? Ne röhögtess már.

2014. nov. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!