Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 evesen ugy nezek ki mint...

17 evesen ugy nezek ki mint egy 14 eves. Mit tegyek, hogy idösebbnek, nöiesebbnek tünjek? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon gyerekes arcom van, szinte alig van mellem. Hogyan tünjek nöiesebbnek es ne mindenki kislanyosnak gondoljon?

2014. nov. 20. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit sem tenned, majd az idő megteszi a hatását.

Arra figyelj, hogy a viselkedésed ne legyen túl gyerekes. Meg ne öltözz pl. Hello Kitty-s cuccokba :)

Néhány év múlva majd örülni fogsz neki, hogy fiatalabbnak néznek.

2014. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag ilyen vagy,akkor semmit nem tehetsz. Tényleg a viselkedéseddel tűnj ki. Engem a mai napig gimisnek néznek, mindenhol elkérik a személyimet, és szinte minden nap megkapom,hogy milyen fiatalnak nézek ki. Kicsit idegesítő,pláne,hogy sokszor nem vesznek komolyan,pl a munkahelyen,mert folyton gyakornoknak néznek..de lassan már kezdem megszokni, nem tudok mit tenni úgy sem.

26/N

2014. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem az tök jó ha olyan fiatalnak tűnsz. :) Pláne ha még szép is vagy.
2014. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Később majd azt kérdezed, hogyan nézz ki fiatalabbnak...
2014. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ilyen típus vagy. 50 évesen örülni fogsz neki!!
2014. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viselkedés, elegánsabb öltözék, felnőttesebb hajviselet, kis smink.


Én 30 vagyok, de rendszeresen elkérik a személyimet, ha épp nem "tartom be" a fentieket és pólóban, farmerben, sminkeletlenül, befonott hajjal megyek le a boltba.

2014. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Higyjétek el kedves válaszolók, hogy nagyon nem jó ebben a korban kisebbnek tűnni mint amennyi vagy... Engem is elég sok negativum ért, mások folyton a korom miatt kritizáltak engem...
2014. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!