Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
18 éves leszek és mindenki 14 jobb esetben 15 évesnek néz. Pedig nem vagyok fejletlen csak alacsony plusz kislányos arcom van főleg ha mosolygok. Ez 16 éves koromig tetszett de mostanában zavar hogy 14 éves fiúk szólítanak le. Bár ha megmondom egy velem egykorúnak a korom onnantól általában nincs gond. De tényleg ha nem is 100as a testem (bár karban van tartva) elég nőies széles csípő vékony derék mellem átlagos. Csak szerintem ez az 159centim plusz az arcom ami amúgy szép de túl fiatalos zavar be másokat. Valamit tudtok tanacsolni amivel dobhatnék egy kicsit a koromon ?
2014. júl. 28. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért zavar ez? 40 évesen majd fiatalabbnak akarsz kinézni. :D Ilyen vagy, és ennyi.
2014. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de így nem kozeledik senki :/
2014. júl. 28. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Öltözködj nőiesebben. Ha a magasságod zavar, akkor magasabb talpú cipők, platform cipők. A sminkeddel is lehet játszani, ha kicsit erősebb színeket használsz. De valakinek meg kifejezetten tetszenek a babaarcú lányok, szóval ne pörögj ezen annyit, nem ettől függ. :)
2014. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy alacsony.


Egyébként én is ilyen típus vagyok, de nem zavar. A koromra max akkor nem kérdeznek rá, ha magassarkúban vagyok és erősebben sminkelek.

2014. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd lesz vmi. Köszönöm a válaszokat!!!:)
2014. júl. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!