Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék csinosabb, és...

Hogyan lehetnék csinosabb, és változatosabb?

Figyelt kérdés
Alapadottságok megvannak hozzá: vékony alkat, szőkés haj, kék szem, de mégis olyan átlagosnak érzem magam. Rövid, tépett vágású hajam van, és mindig ugyanúgy hordom, mert nem tudok mit változtatni rajta. Sminkelni sem igazán tudok (olyan eszméletlen szépet), csak az alapdolgok mennek. A ruhatáram elég divatos, de mégis jól jönne némi innováció. Mellékesen szemüveges vagyok, kis vékony keretű, úgyhogy nem otromba. Ötletek?
2010. jan. 21. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

kellékekkel dobd fel

hosszú nyaklánnc, vastag karkötő, mellényke, öv,

azért ezekkel is csak mértékkel, mert tudod a kevesebb néha több

2010. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sminkfélékkel is fel lehet dobni! :) Mondjuk vékonyan szemhéjtus, esetleg egy kis szolíd rúzs, púder :) Vagy ha a rúzst nem szereted akkor egy kis szájfény :)
2010. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Én is úgy tanultam meg kezelni a szemtust, hogy otthon próbálgattam :) rá kell szánni egy kis időt! :) Hidd el lesz eredménye!
2010. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a cica naci nagyon divatos egy mini szoknyával

szájfény ...

egy szép csillogó öv nagyon feltudja dobni a ruháidat meg egy válltáska :)

2010. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Drágám itt a kedvenc oldalam,nagyon jó cuccok vannak :]

[link]

2010. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!