Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Moletteb de csinosabb, vagy vékonyabb de slamposabb pl mint ők

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vékonyak:


[link]


[link]


2010. dec. 24. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a molettet nem. a slampos csak néha slampos amivel igazán semmi baj nincsen. ha kell, feltudnak öltözni normálisan
2010. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szamóca. ***** válasza:

ismét egy manipulatív kérdés...

a képeken a molett címszó alatt modellképeket linkeltél, studiófelvételeket, agyonretusálva, jó fényviszonyok között, beállítva.

a slampos kategoriába meg elcsípett képeket. valószínűleg az első pontban szereplő lányok is néznek ki ilyen slamposnak ha csak úgy kimennek az utcára :)

2010. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

na, nem mindig öltözködnek ők slamposan..

[link]



mert amúgy, ha te lemész a sarki boltba, akkor ugye nem dísz öltözetbe mész? ;)

2010. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem úgy értette a kérdező. hanem hogy tegyük fel van két lány, egy duci és egy vékony. a duci ad magára, igényes, jólöltözött, és van egy vékony jóalakú lány aki takargatja magát valami oknál fogva. igaz én lány vagyok, de szerintem ezek a molett lányok nagyon csinik a 3. képen, előnyösen vannak felöltöztetve. és igen, látni ilyen lányokat is az utcán mint a "slampos" vékonyak.
2010. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyetértek azzal, hogy manipulatív. Egyébként meg hol molett ez? Ez egy kövér malac, akinek semmi akaratereje nincsen.
2010. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen én úgy értettem hogy pl moletteb de szinte mindig csinos, vagy vékony de esetleg slampos
2010. dec. 24. 12:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel nemtetszenek a molett nők, akármilyen ruhában is legyenek, ezért a slamposat választom
2010. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Én is a slampost választanám, mert nem tetszenek a hájas nők.
2010. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Énis manipuláltnak érzem a kérdést, mivel az első képen a molet nőn nncs is ruha :D

Amúgy bár nem vagyok pasi, de attól függne, hogy miért választok egy csajt, ha pasi lennék:

Ha barátnőt keresnék akkor persze fontos lenne, hogy külsőre is vonzónak találjam, de ez valószínűleg nem az ltözködése alapján dől el, és ebben az esetben fontos az is, hogy megértsük egymást.

Ha bénán kinéző pasi lennék, és a vékony és csinos lányok nem állnának szóba velem, akkor inkább a molettet választanám, ha villogni akarok a jól kinéző csajommal.

Ha csak dugni kell, akkor a vékonyat, mert mindegy milyen ruha van rajta úgyis lekerül...


Egyébként meg szerintem párt nem elsősorban a külső alapján választ az ember, de abban igazad van, hogy egy molett, de igényes nő lehet ugyanolyan vonzó, vagy vonzóbb, mint egy vékony. Viszont a molett nőket alacsonyítod le azzal, hogy igénytelen vékony lányokkal hasonlítod őket össze, hiszen a kettő nem egyenértékű. Az igényes molett nőt csak az igényes vékony nővel lehet összehasonlítani.


És még valami: én pl vékony, sokak szerint álomméretekkel rendelkező lány vagyok, és hidd el, hogy ez nem jelenti azt, hogy enyém lenne a világ pasi téren. Egyrészt hallottam már olyat vissza, hogy egy srácnak azért nem tetszem, mert "tudod ki akar egy csontvázat fogdosni" (pedig amúgy nem vagyok azért anorexiás alkat), másrészt 90%-ban olyan pasik önnek oda ismerkedni, akik szerint a nőket meg lehet venni, ha azzal villog, hogy neki mennyi pénze van, meg olyanok, akik azzal próbálnak férfiasnak tűnni, hogy bunkók. Mondhatnám, hogy ezeket a seggemen kívül semilyen más tulajdonságom nem érdekli.

Szóval szerintem a molett lányoknak megvan az az előnyük, hogy az eleve egy szűrőt is jelent, hogy az előítéletes s*ggfejek legalább elkerülik őket. És szerintem a molett nő tényleg ugyanolyan vonzó, nálunk a családban minden nő olyan, csak én lettem "nyeszlettke".

Az igénytelen nő viszont súlytól függetlenül gáz sztem...

2010. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem csak akaraterő kérdése :D Van aki nem is akar lefogyni, mert úgy jobban érzi magát. Sőt, az egyik rokonom direkt hizlalja a barátnőjét, mert arra gerjed :D:D
2010. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!