Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Moletteb de csinosabb, vagy vékonyabb de slamposabb pl mint ők

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vékonyak:


[link]


[link]


2010. dec. 24. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinek nem tetszenek a molett, vagy kövér nők, akkor se fogja őket választani, ha csinosan, igényesen öltözködnek. Én pl kövér vagyok, de soha nem az öltözködésem miatt (ami nőies) tetszettem meg valakinek is, hanem azért, mert az ilyen alkatú nőket preferálják. Az öltözködés, hogy mennyit adok magamra, az csak egy plusz löketet adhat max, de nem fő szempont a választásnál. Ha te duci vagy, akkor is nyugodtan adhatsz magadra és öltözködhetsz igényesen és divatosan, a lényeg hogy érezd magad jól, ami plusz kg-kal is lehetséges.

21/L

2010. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

fogadjunk h te egy dagadt disznó vagy:D

nagyon gáz a kérdésed:D

2010. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a slampos vékony. A slampos vékonyból lehet bombanőt csinálni, de a molettből nem.
2010. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább a vékony.
2010. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jah, Tara Lynn-ből már nem lehet bombanőt csinálni, mert már az! Crystal Renn-el együtt:-P


Sok kis 15 éves csicska meg lehúzhatja a rolót az anorexia-támogatással xD

2011. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!