Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá édesanyám,...

Hogy vegyem rá édesanyám, hogy kicsit csinosabb legyen?

Figyelt kérdés
53 éves, és húsis. Már semmihez nincs kedve, egyszerűen jó ahogy van...minden mindegy neki. Szeretném, ha kicsit nőiesebb lenne...és megelégedne magával. De hogy vehetném erre rá? Valami tipp?
2011. szept. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki új, csini ruhákat. Fizesd be fodrászhoz, kozmetikushoz, akkor muszáj lesz elmennie, a végén csak rááll majd a dologra.
2011. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mond neki hogy büszke lennél rá ha séta közben miatta is megfordulnának az utcán a férfiak,és ez neki is jól esne ;)
2011. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel nem értek egyet.. Attól, hogy ki van fizetve, még közel sem biztos, hogy elmegy, én pár éve jól megszívtam ugyanígy, anyám nem volt hajlandó menni, de ez csak utólag derült ki, buktam a pénzem.

Viszont kezdésnek vehetsz neki pl. 1-2 szép kiegészítőt, ékszert, sálat, kendőt, brosst. Ahányszor igényesebb a megszokottnál egy kicsivel is, mindig dicsérd meg, mondd, hogy milyen büszke vagy a te csinos anyukádra. Esetleg ha jártok együtt vásárolni, vedd rá, hogy próbáljon fel nőiesebb ruhákat, hátha megtetszik neki, amit lát a tükörben.

2011. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

molettebb ruhákat hol lehetne kapni??

hát én 20éves vagyok..még tanulok...tehát nem sok pénzem van, hogy én öltöztessem..:S

2011. szept. 3. 14:29
 5/5 A kérdező kommentje:
meg azért van rajta felesleg is....megkértem, hogy csak 10et adjon le..az semmi lenne...és még is neki is jobb lenne, de beszélhetek neki, hogy ne egyen ennyit,meg olyanokat...:// annyira kiábrándító néha...:( meg semmihez nincs kedve....nemtudom...néha megkérdezem magamtól, hogy tud így élni!:// annyira jó lenne változna kicsit..:S
2011. szept. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!