Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran használtok...

Ti milyen gyakran használtok parfümöt? (lányok)

Figyelt kérdés
Kb 5-6 féle parfümöm van, Avonosak, szóval nem az a túl drága árkategória. Nem szoktam őket mindennap használni, pl. suliba, vagy ha elugrom a boltba nem teszek magamra, csak ha barátokkal megyek valahova vagy különlegesebb alkalmakra. Ti minden nap használtok parfümöt? És milyen parfümöt? Van külön mindennapokra és különlegesebb alkalmakra? Mit tesztek, hogy jó illatotok legyen úgy általában?

2014. aug. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig használok, ha megyek valahová (1 héten 6 nap biztos). Jelenlegi kedvencem egy Puma parfüm. Alkalmakra persze különlegesebb "ünnepélyesebb" illatot választok, ami nálam egy Avril Lavigne parfüm. Nagyon szeretem, de szerintem hétköznapra kicsit sok lenne. Ha hosszasan és intenzíven akarok illatozni akkor a hajamra fújom, de persze ez csak a kevésbé tartós parfümökre értendő. Szerintem praktikus a kis üvegcsés, mert azt mindenhová magaddal tudod vinni.
2014. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem használok parfümöt, mert fáj tőlük a fejem. Mindegy, hogy az friss, fűszeres vagy édes illat, kivagyok tőle, akkor is, ha csak mellettem áll/ül valaki, aki be van fújva.

Dezodorból csak magam által kikevertet használok, így vagy levendulás vagy teafás illatom van.

2014. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A parfüm magamra fújása az öltözködési rutinom része. Amint felöltöztem, fújom a parfümöt, majd kiválasztom a megfelelő fülbevalót. Úgyhogy, ha készülődöm valahová (akár csak le a boltba - hiszen ott is találkozom emberekkel), alap, hogy használok parfümöt.
2014. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használok mindennap, kivéve ha itthon vagyok. Az Adidas és Puma parfümöket szeretem és még az Avonosakat. Van egy különlegesebb parfümöm az Elixir by Shakira, ami a legdrágább parfümöm is egyben. Ezt különlegesebb alkalmakra használom.
2014. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindig. Ha csak boltba ugrok le, vagy otthon vagyok, akkor persze nem. De suliba, buliba, délutáni sétához, esti kocsmázáshoz használok:)

De mondjuk nekem nincs sokféle, általában egy van őszre-télre, egy meg tavaszra-nyárra.

2014. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek otthonról, mindig fújok magamra parfümöt.
2014. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden nap
2014. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!