Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg a...

Ti hogy oldanátok meg a testnevelés utáni tisztálkodást?

Figyelt kérdés

Tavaly három tesiórám volt: mindhárom első órában. Utána még maradhattam az iskolában 6-7 órát, ami kellemetlen volt, mivel jól leizzadtam. Egy ideig fürödtem, de ez mégrosszabb volt, ugyanis két darab mosdófülke van, egyiken sincs elhúzható függöny, így csepeg szanaszét a víz (arról nem is beszélve, hogy LÁTNAK) illetve akiknek utánunk van tesije türelmetlenül befurakszik, és ők is látnak. Persze dezodor sokat segít, de ettől még elég idegesítő, hogy ragadok össze-vissza az izzadságtól, totál ki vagyok fáradva.

Ti mit tennétek? Hogyan oldanátok meg ezt az alapvető problémát?



2014. aug. 23. 09:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

latom mindehol meg volt oldva a tisztalkodas, nem csak nalunk :/

papucs nelkul en se altam volna bele a tusoloba az 100! sztem kesz gomba tanya, takaritas one, nem vagyok kenyes, de ilyenre igen!

2014. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy a fene se használja a tusolónkat, ezért legkevésbé a körömgombától aggódnék. :D Valami borzalmas a rendszer ilyen szempontból. Gyakorlatilag megoldhatatlan a normális tisztálkodás, és szerintem mindannyian tudjátok milyen rossz utána az egész napot így tölteni. Ráadásul nagyon szeretek sportolni, képtelen lennék lógni az órán plusz nem is tudnám megtenni, mert a tesitanárunk egy rohadt kiképzőtiszt. Vagy legalábbis annak képzeli magát úgy meghajt.
2014. aug. 23. 17:49
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
juj meglátták a testecskédet?
2014. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, te hihetetlenül okos, netfighter. Ment a piros, seggf*jke.
2014. aug. 25. 18:09
 15/20 anonim ***** válasza:
Ú, ismerős a helyzet... :S én már egyetemen vagyok, de ott is ugyanez van, van 3 zuhanyfülke, de azok is olyanok, hogy vegyvédelmi ruhában nem állnék beléjük, és vagyunk 10-15-en lányok, és 15 perc a következő óráig... a gimiről meg ne is beszéljünk. Én nedves törlőkendővel szoktam megoldani, illetve a kritikusabb területeket (hónalj, lábfej, intim tájék) a mosdónál megmosom.
2014. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 14/15


hanem miről?

2014. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsére utolsó órában szokott lenni a tesink. (bár olyankor már mindenki rohadt fáradt...) De hazafelé így is elég csapzottan megyek haza. Ez a buszon elég kínos... Na meg amikor még ha fakt is van délután és 5 körül érek haza.

Nem tudok többet mondani mint a többiek, próbálj meg annyira tisztálkodni amennyire tudsz.

Amúgy a legszarabb a fiúknak, ők sokszor úgy megizzadnak hogy konkrétan vizes a hajuk. :D

2014. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Látom spricc nem megy a szövegértés. Arról, hogy ergya állapotban vannak a fürdők, és nincs időm! Olvasd el a kérdést, mielőtt okoskodsz. Az csak mellékes, hogy nincs függöny, de szerencsére a testem teljesen rendben van, csak nem szívesen mutogatom vadidegeneknek!
2014. aug. 27. 17:35
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Az egész humbukba ez van kiemelve : LÁTNAK
2014. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, és akkor valószínűleg a "humbukból" kiemelt szó teljes egészében összefoglalja a kérdést. Gratulálok, te aztán tényleg nagyon okos lehetsz!
2014. aug. 28. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!