Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy testnevelés...

Mit tegyek, hogy testnevelés órán ne törjön le a körmöm?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ez most p*csásan hangzott, de nem vagyok az.

Fontos, hogy vigyázzak a körmeimre, hiszen a nővérem manikűrös, és versenyeken én szoktam lenni a körömmodellje.

Ebből következően igaz, hogy szerencsétlen körmeim elég igénybe vettek, de erősek, viszont egy kosárlabda ellen tehetetlenek.

Általában több rétegen átkenem átlátszóval, de nem sokat érek vele.


(Saját köröm, nem mű.)


2009. dec. 16. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz. Viszont vigasztaljon a tudat, hogy a köröm marha gyorsan nő. Az enyémet pl alig győzöm vágni, mert én meg csak a rövidet szeretem, de állandóan visszanő.
2009. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor nekem volt "krízishelyzet", amikor muszáj volt használnom aktívan a kezem, de tudtam, hogy vigyáznom kell a körmeimre, akkor leragasztottam leukoplaszt-al. Gyógyszertárban lehet kapni, párszáz forint és betonbiztos védelmet nyújt. Csak ha az összes körmödet leragasztod, nem biztos, hogy "rendesen" tudod majd "használni" az ujjaidat, pl.: lehet, hogy kicsúszik a kezedből a labda, az meg testnevelés órán nem valami nagy öröm...
2009. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy nem szoktam kenni semmivel mert akkor jobban törik. De persze lehet hogy másoknál ez fordítva működik, nem tudhatom.
2009. dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!