Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg a...

Ti hogy oldanátok meg a testnevelés utáni tisztálkodást?

Figyelt kérdés

Tavaly három tesiórám volt: mindhárom első órában. Utána még maradhattam az iskolában 6-7 órát, ami kellemetlen volt, mivel jól leizzadtam. Egy ideig fürödtem, de ez mégrosszabb volt, ugyanis két darab mosdófülke van, egyiken sincs elhúzható függöny, így csepeg szanaszét a víz (arról nem is beszélve, hogy LÁTNAK) illetve akiknek utánunk van tesije türelmetlenül befurakszik, és ők is látnak. Persze dezodor sokat segít, de ettől még elég idegesítő, hogy ragadok össze-vissza az izzadságtól, totál ki vagyok fáradva.

Ti mit tennétek? Hogyan oldanátok meg ezt az alapvető problémát?



2014. aug. 23. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy nem zuhanyoznék mások előtt... nem tudom igazából, mert én sose jártam tesire. Talán vinnék nedves törlőkendőt és azt használnám... meg dezodor.
2014. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

engem a latnak nem erdekelt, bar az se volt megoldva.

24 fiu, 5~10p szunet, es tenyleg kozbe jott be a kovi csoport, megmondom sehogy, nem tudtal megfurodni, en mosdonal kicsit leoblitettem magambazt kesz...

2014. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
magam, azt kész*
2014. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt alkalom rá, hogy lezuhanyozzunk. Ott rohadtunk egész nap. :/ Dezodor és ennyi.

A pólómmal (amiben tesiztem) töröltem meg magam, hogy azért ne legyek tiszta izzadtság, és az utcai ruhám se legyen olyan.

2014. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én vittem egy kistörölközőt és szappant vagy tusfürdőt és a mosdó felé hajoltam melltartóban és úgy megmostam kicsit a hónom alját.Ennyi belefér, 1 perc alatt megvan és a legbüdösebb rész is szagtalanítva van.
2014. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, amit utolsó.

Vigyél kis törölközőt, egy szappant és mosd le magad kicsit a mosdókagylónál. Utána kend be magad dezodorral, meg fújhatsz magadra testpermebet vagy parfümöt, ami tetszik.

2014. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat!
2014. aug. 23. 10:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekünk mindennap van tesink, és 30 lány van egy osztályban. Az öltözőben 3 mosdófülke van, de a 10 perces szünetekben nincs idő arra hogy letusoljunk, 5 percünk van az öltözésre utána jön a másik osztály. Én dezodort szoktam használni, az tényleg sokat segít, de még így se higiénikus a helyzet.
2014. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig első,néha második órában volt a tesi,mondjuk nekem csak jövőre lesz mindennapos.Dezodor,volt ugyan zuhanyzó az öltözőben,de maguk a tanárok mondták,hogy mezítláb semmiképp ne merészkedjünk oda,mert olyan körömgombánk lesz,hogy azt soha nem fogjuk kikezelni.Mi is izzadtak voltunk óra után,de én próbáltam kevésbé aktívkodni,sajnos ezt a jegyem bánta(4-es lettem,nem bukást kell elképzelni),de legalább nem csorgott rólam az izzadtság minden tesióra után.Jövőre nem tudom,hogy fogom megoldani.
2014. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Törölköző, nedves törlőkendő, dezodor.
2014. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!