Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak lányok, akikre egyszerűen jó ránézni, másokra, mint rám viszont. (több lent (kell egy kérdőjel is -->? )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben. Nem vagyok én csúnya lány, úgy gondolom. Csak valahogy... Nekem semmi sem úgy sikerül, mint másnak. Hiába igyekszem, pattanásos, sápadt, itt-ott piros foltos az arcom, bármit is csinálok neki. Hiába alapozom, nem fedi le a hibákat, korrektorral kombinálva sem, a szemsminkem is elkenődik, pedig nem nyúlok hozzá. Nincsen stílusom, hiába veszek fel szép, csinos ruhákat. A hajam középhosszú, szőke, alapjába véve szép, próbálom növeszteni, de töredezik a vége... Fogalmam sincs hol nézhetnék utána tippeknek. Találtam pár blogot, de egyik sem volt túl pénztárcabarát... Pár internetes oldal, vagy itt írt tipp is sokat segítene.

2014. aug. 18. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,tanácsolni nem tudok semmit,viszont hasonló helyzetben vagyok a dolog első felével,fiúként. Én se érzem jól magam,másokra olyan jó ránézni,itt egy példa:akármilyen képen szerepelnek,akármilyen idétlen szögből "kapják le" őket,valahogy mindig jól sikerül ,és ez csak 1 kép,rólam meg full rossz képek készülnek mindig.
2014. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk...
2014. aug. 18. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem táplálkozol egészségesen, nem sportolsz eleget.
2014. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami... Csak az a baj, sportolni nem nagyon van időm a suli és a hangszerek mellett. De az egészséges táplálkozáson lehetne dolgozni.
2014. aug. 18. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ha pénztárcabarát blogot keresnél, itt van egy példának. a lányoknak ask.fm-jük is van, és szívesen válaszolnak mindenkinek. érdemes olvasgatnod a bejegyzéseiket, remélem, segít:)

2014. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Ha nem vagy belülről egészséges, kívülről sosem fogsz annak látszani.
2014. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!