Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni, ha egyszerű...

Hogy tudnék hízni, ha egyszerűen alig bírok enni? :/

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja, milyen vékony vagyok és, hogy nincs hasam meg ilyenek..szeretnék picit hízni, de az a baj, hogy nem vagyok egy nagy evő..:/ igazából van, hogy napi 1x eszem, mert nincs szükségem rá..az évek alatt hozzá szoktam, hogy keveset eszem
2014. aug. 11. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán el kéne kezdeni sportolni, edzeni... akkor formásodnál, híznál, és étvágyad is lenne. Ha otthon ülsz csak akkor nem fog semmi változni.
2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elso valaszadonak igaza van en 46kg rol hiztam fel 52kg ra es most kb ok, de meg johet mert kell meg egy kis cicko, ami tudni illik zsirbol all. :) Sportolni kezdtem evek ota. A futas nagyon jo, de az edzoterem is vagy lenyegeben barmi sport ami tenyleg megmozgat. Volta mar tobbszor 50kg korul, de hasra ment az egesz es miutan sokat sportolok, igy most eloszlik. Most jo alakom van. Enni is hasonlo keppen keveset ettem. Lassankent kell hozza szoktatni a szervezetet sokszor keveset enni egy nap. 5xkb es nasizni kell.
2014. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokszor eszem cerbona műzli szarokat tej nélkül, csak nasinak. Lehet h az is hízlal, mert abból elég sokat meg bírok enni.
2014. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!