Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 155-156 centi...

Jó tanács0012 kérdése:

13 éves vagyok 155-156 centi vagyok és 65 kg hogy fogyak le? Egyszerüen nem megy de én akarom

Figyelt kérdés
Próbáltam már az este 6 után nem eszek + torna egy idejig jo is volt de utána abba hagytam és önbizalmam sincs sok hogy szerezzek önbizalmat?
2014. aug. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2014. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az este 6 után nem eszek dolog csak akkor hasznos, ha 8 óra tájékán már mész aludni. De nem kell annyira bonyolítani a dolgokat, már azzal is tudsz fogyni, ha mindenből kevesebbet viszel be a szervezetedbe, és ezt megfokozod minél több mozgással. És lehetőleg igyekezz minél több fehérjét bevinni.
2014. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nyugodj már meg dik.
2014. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önbizalom növelésére itt van néhány link. Olvasd el, tanulmányozgasd:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az alakodhoz: ha elégedetlen vagy vele, akkor mozogj rendszeresen, kerüld az édességeket, gyorséttermi kajákat, igyál megfelelő mennyiségű vizet (min 2 liter naponta).

2014. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

"Nem megy de én akarom" vs. "torna egy jó ideig de utána abbahagytam", ez nem fér össze. Persze nem azt mondom, hogy hajtsd ki magad, de ha fogyni szeretnél, az nem fog testmozgás nélkül sikerülni, legalábbis nehezebben. Én is voltam így vele, aztán megembereltem magam, futni járok, tornázok, odafigyelek mit eszek, le is mennek a felesleges kilók.

De pár dologra is jó ha már odafigyelsz: Ha nassolsz, az legyen gyümölcs vagy pár szem mandula, ilyesmik. Igyál sok vizet, hagyd el a szénsavas, cukros vagy édesítős dolgokat, mert egyszerűen nincs rá szükséged. Ha ízre vágysz, főzz zöld reát, én nyáron le is szoktam hűteni nagy mennyiségben. Persze egy pohár frissen facsart narancslé sose árt :) Jobbat egyél, ne kevesebbet: Sok zöldség, szárnyashús, hal, olaj nélkül (pl. kókuszolajjal) készített ételek, rántott hús helyett simán süsd meg, de én se mondtam le olyan kedvenceimról, mint a spagetti vagy a krumplifpzelék, csak kevesebbet eszek belőlük. Tanácsolom, hogy szerezz be egy kisebb tányért, nem kell picinek lennie, de az étkészletből ne a hatalmas, hanem a kisebb tányér. És szedd tele annyira, mint a nagyobbat szoktad. Optikailag hamarabb eltelsz, mint a nagyobb tényérral.


De ne váljon ez a mániáddá, ne diétázz, hanem válts életmódot, nem kell külön odafigyelned, ha egyszer megszokod. Nekem is természetes már, hogy pl. fehér kenyér helyett a teljes kiőrlésűt eszem, meg a muffinba stevia megy cukor helyett, persze nem olyan finom, de meg lehet szokni, és pár kocka olvasztott étcsoki csodákat művel a muffin tetején ;)

Az önbizalomnövelésről annyit, hogy ez benned dől el. Ha eldöntöd, hogy te igenis egy csinos, gyönyörű csaj vagy, akkor hamarosan szebbnek fogod látni magad. Lehet hülyeség, de kinek lesz baja attól, hogy megpróbálod? Nekem bejött, bár sajnálatosan látom, hogy manapság már sokkal elfogadottabb, ha valaki azt mondja, milyen ronda, mint ha valaki büszke arra, ahogy kinéz...


Sok sikert!

2014. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek egyebkent lany vagyok
2014. aug. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!