Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki egyszerűen nem fotogén, de attól még élőben tud jó benyomást kelteni?

Figyelt kérdés

Fotókon mindig olyan hülyén nézek ki.... Nem tudok például nyitott szájjal mosolyogni olyankor sosem, zárt szájjal meg olyan béna erőltetett mosoly jön össze.... Egyszerűen rólam kevés jó fotó tud készülni.... Viszont élőben ritkán tartanak rondának, vagy ilyesmi... Tükörbe nézve sem érzem magam csúnyának, viszont fotókon gyakran annak érzem magam...

(mellesleg mindig félkényen nézem az ismerőseim tökéletesre sikerült képeit, amiket kiposztolgatnak és ilyenkor előjön a kisebbségi komplexusom is...)

Van valaki hasonló cipőben? Hogyan lehetne kezelni az ilyesmit?



2014. márc. 30. 19:20
 1/5 anonim válasza:
Velem is ez van, nem vagyok fotogén, de élőben "jól nézek ki" azt mondják... nem tudom, mivel lehet ezt megoldani, de én ritkán fényképezkedek inkább. :D :)
2014. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen oldom meg. Akkor lesz facebook meg ask stb ha már kialakítottam magam. Hajszínt, ruhát, sminket tökéletesítek.
2014. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok....:D
2014. márc. 30. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
B., szintén fiú és 1-1-ben ugyanez van nálam is.
2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok fotogén, ha pl a barátnőim csinálják a képeket, de profi fotós meg kifejezetten jó fotókat készített rólam.

Én úgy oldom meg, hogy közösségi oldalakon nincs kint képem, (őszintén, minek is?), ha vmi miatt (pl ballagáskor nálunk szokás volt a családomban fotókat osztogatni), akkor felkeresek vkit, aki ezzel foglalkozik.

2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!